Lista sztabów

Znaleziono: 497 wpisów, wyświetlam 497 na stronie
Numer SztabuNazwa/Siedziba Sztabu AkcjiMiejscowośćwojewództwoImięNazwiskoinformacje
497 Szkoła Podstawowa im. gen. Franciszka Kamińskiego w Maciejowie Starym Maciejów Stary lubelskie Robert Rzeźnik
496 Szkoła Podstawowa im. Kajetana Koźmiana w Bychawce Bychawka Druga Kolonia lubelskie Magdalena Jarocka
495 Speedway Stal Rzeszów S.A. Rzeszów podkarpackie Aurelia Wach
494 MOSW Kajak-polo Choszczno Choszczno zachodniopomorskie Norbert Watkowski
493 Radio Centrum Lublin lubelskie Natalia Powałka
492 Szkoła Podstawowa Nowy Antonin lubelskie Iwona Chadaj
491 Medyczne Studium Zawodowe Puławy lubelskie Dagmara Adach
490 Szkoła Podstawowa Kłodnica Dolna 117 lubelskie Ewelina Woźniak
489 Szkoła Podstawowa Staw lubelskie Marcin Siermiński
488 Mediacom Warszawa Warszawa mazowieckie Paulina Chudnicka
487 Zespół Szkół Żyraków podkarpackie Agata Matłok
486 Ośrodek Pomocy Społecznej Wicko pomorskie Paulina Bikowska
485 Przedszkole nr 5 Krasnystaw lubelskie Marta Mazurek
484 Niepubliczne Przedszkole "Moje Przedszkole" Lublin lubelskie Marta Grzelak
483 Przedszkole Nr 4 Krasnystaw lubelskie Edyta Grzesiak
482 Szkoła Podstawowa im. Ziemi Lubartowskiej w Łucce Łucka lubelskie Sylwia Włosek
481 Katolicka Szkoła Podstawowa Stalowa Wola podkarpackie Izabela Gierak
480 Zespół Szkół Nr 2 im. Noblistów Polskich Choszczno zachodniopomorskie Edyta Tyburczy-Kujawa
479 Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Polskich Lotników Puławy lubelskie Olga Bernat
478 Szkoła Podstawowa Boby Kolonia lubelskie Teresa Koziarska
477 Gimnazjum nr 34 w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 Łódź łódzkie Malwina Kobyłt-Frykowska
476 Stowarzyszenie "SIMMA" Pyrzyce zachodniopomorskie Izabela Rogojsza-Pawlaczyk
475 Zespół Szkół Sól lubelskie Beata Koman
474 Przedszkole nr 47 Lublin lubelskie Małgorzata Sieczka
473 Publiczna Szkoła Podstawowa nr4 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego Stalowa Wola podkarpackie Danuta Szczegielniak-Stendiuch
472 Przedszkole nr 64 Lublin lubelskie Ewa Hrycyszyn
471 Publiczna Szkoła podstawowa nr 12,im. Jana Pawła II Stalowa Wola podkarpackie Ewelina Kiełbowicz
470 Music Hub Warszawa mazowieckie Olga Szyłejko
469 Szkoła Podstawowa Miączyn lubelskie Małgorzata Woś
468 Parafia Narodzenia Najświętszej Maryi Panny Księżomierz lubelskie Teresa Wołoszyn
467 Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 7 im. Mikołaja Kopernika Stalowa Wola podkarpackie Anna Dziurny
466 Fundacja Szlachetny Bohater Poznań wielkopolskie Dawid Horyński
465 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 5 im. Henryka Sienkiewicza Myszków śląskie Joanna Płachta
464 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 Stalowa Wola podkarpackie Małgorzata Jarocka
463 Przedszkole nr 6 Stalowa Wola podkarpackie Bernadetta Jodłowska
462 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego Puławy lubelskie Małgorzata Adamczyk - Szebska
461 Bawialnia FunBus Lublin lubelskie Leszek Gęca
460 Aliplast Lublin lubelskie Tomasz Bienias
459 Państwowe Szkoły Budownictwa i Geodezji im. H. Łopacińskiego Lublin lubelskie Agnieszka Filip
458 Przedszkole nr 18 im. Marii Montessori Stalowa Wola podkarpackie Katarzyna Świtoń
457 Przedszkole Niepubliczne Haguś Lublin lubelskie Przemysław Czerwonka
456 Szkoła Podstawowa Obsza lubelskie Justyna Niewiadomska
455 Miejskie Przedszkole Integracyjne Włodawa lubelskie Agnieszka Durys
454 Szkoła Podstawowa im. 15 Pułku Piechoty "Wilków" Stefankowice lubelskie Teresa Zabawska
453 Przedszkole nr 84 Lublin lubelskie Barbara Ciemińska
452 Zespół Szkół Tuchowicz lubelskie Urszula Domańska
451 Przedszkole Nr 5 Lublin lubelskie Sylwia Palusińska
450 Starostwo Powiatowe Kraśnik lubelskie Ilona Mazurek
449 Szkoła Podstawowa im. Joachima Lelewela Jakubowice Konińskie lubelskie Agata Skraińska
448 Zespół Szkół nr 3 Hrubieszów lubelskie Ewa Gołębiowska
447 Szkoła Podstawowa nr 15 im.Jana Pawła II Lublin lubelskie Iwo Skiba
446 VIBA-MED Witold Bargielski Lublin lubelskie Witold Bargielski
445 Przedszkole Miejskie nr 12 Chełm lubelskie Danuta Błażejczuk
444 Przedszkole nr 50 Lublin lubelskie Magdalena Onochin Mączka
443 Przedszkole nr 54 Lublin lubelskie Monika Pastuszak
442 Przedszkole Miejskie nr 11 Chełm lubelskie Emilia Lipko
441 Przedszkole 58 Lublin lubelskie Monika Kostyra
440 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego Strzyżewice lubelskie Marzena Jóźwicka
439 Przedszkole Nr 44 Lublin lubelskie Aneta Jawor
438 Szkoła Podstawowa nr 24 Lublin lubelskie Elżbieta Wróbel
437 Biuro Zarządu Osiedla Zamoyskiego Zamość lubelskie Maria Stręciwilk-Gościcka
436 Szkoła Podstawowa Wola Przybysławska lubelskie Karolina Bieniek
435 Katolickie Liceum Ogólnokształcące SPSK Kutno łódzkie Aneta Urbańska-Matczak
434 Szkoła Podstawowa im. Marii Wójcik Krępiec lubelskie Dorota Zając
433 Ochotnicza Straż Pożarna w Trzcińcu Chodel lubelskie Zbigniew Pomorski
432 Przedszkole Nr 2 im. Jana Brzechwy Stalowa Wola podkarpackie Małgorzata Dul
431 Gminna Biblioteka Publiczna Borzechów lubelskie Agnieszka Zagajewska
430 I Liceum Ogólnokształcące im.J.I. Kraszewskigo Biała Podlaska lubelskie Dorota Migasiuk
429 Zespół Szkół Urszulin lubelskie Janina Chibowska
428 Publiczna Szkoła Podstawowa im. KEN Szyszków lubelskie Beata Bęczkowska
427 Zespół Szkół Gastronomicznych i Hotelarskich Chełm lubelskie Anna Pastuszak
426 Przedszkole Nr 7 im. M.Konopnickiej Stalowa Wola podkarpackie Łucja Kulpa
425 Publiczna Szkoła Podstawowa Borzechów lubelskie Dorota Kosik
424 Zespół Szkół Karczmiska lubelskie Iwona Głuska - Małecka
423 Szkoła Podstawowa nr1 Bełżyce lubelskie Katarzyna Wrońska
422 Publiczna Szkoła Podstawowa im.Jaworzniaków Krzesimów lubelskie Barbara Zając
421 Związek Młodzieży Wiejskiej Maćkówka podkarpackie Łukasz Głąb
420 Domowe Przedszkole Puławy lubelskie Karolina Nachyła
419 Przedszkole nr 46 Lublin lubelskie Henryka Koguc
418 Zespół Szkół im. St. Staszica Wysokie lubelskie Aleksander Werpuczyński
417 Gminne Gimnazjum im.Bolesława Chrobrego w Kozodawach Hrubieszów lubelskie Marta Sienicka
416 Stowarzyszenie Krystyn im. Krystyny Bochenek Katowice śląskie Krystyna Papiernik
415 Szkoła Podstawowa nr 2 im.Marszałka Józefa Piłsudskiego Kutno łódzkie Marta Szadkowska
414 Forum Młodych Ludowców Lublin lubelskie Marceli Niezgoda
413 Przedszkole Integracyjne Nr 12 Stalowa Wola podkarpackie Beata Grobel
412 Akademickie Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi Kutno łódzkie Małgorzata Walerczak
411 Koło Badań Społecznych Studentów INoRiPS Lublin lubelskie Anna Kostkiewicz
410 Gminny Ośrodek Kultury Trawniki lubelskie Arkadiusz Jurek
409 Przedszkole nr 6 Lublin lubelskie Agnieszka Żółkowska
408 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 5 Krasnystaw lubelskie Marta Sienkiewicz
407 Szkoła Podstawowa nr 3 Lublin lubelskie Iwona Wołowska
406 Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego w Wielkiem Abramów lubelskie Anna Mróz
405 Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych ,,Tęcza" Rumia pomorskie Katarzyna Krajewska
404 Przedszkole Miejskie nr 17 "Niezapominajka" Kutno łódzkie Aneta Barylska
403 Przedszkole Nr 77 Lublin lubelskie Monika Łukasiewicz- Jeżyna
402 Zespół Szkół im. W. Witosa Zarzecze podkarpackie Grażyna Winiarz
401 Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej Kutno łódzkie Grażyna Jaros
400 Parafia Świętego Bartłomieja Niedrzwica Kościelna lubelskie Andrzej Żurawicz
399 Przedszkole Miejskie nr 15 Chełm lubelskie Dorota Skubisz
398 Przedszkole Miejskie nr 8 "Promyczek" Kutno łódzkie Krystyna Mordzak
397 Przedszkole Miejskie Nr 4 Lubartów lubelskie Elżbieta Zmysłowska
396 Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika Piaski lubelskie Marta Szabała
395 Szkoła Podstawowa nr 39 Lublin lubelskie Ewa Flor
394 Przedszkole Niepubliczne Sióstr Salezjanek im. L. Vicuna Garbów lubelskie Aldona Adamczyk
393 Szkoła Podstawowa Strupin Duży lubelskie Emilia Wesołowska
392 Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Świdniku Świdnik lubelskie Iwona Maluga
391 Zespół Szkół Elektronicznych Lublin lubelskie Iwona Gieroba
390 Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Mikołaja Kopernika Puławy lubelskie Edyta Szlendak
389 ZSO nr 5 Lublin lubelskie Iwona Michalak
388 Przedszkole Miejskie nr 2 Zamość lubelskie Iwona Gajewska
387 Przedszkole nr 56 Lublin lubelskie Monika Zubrzycka
386 Przedszkole nr 42 Lublin lubelskie Magdalena Pawłowska
385 Młodzieżowy Dom Kultury "Pod Akacją" w Lublinie Lublin lubelskie Edyta Madej
384 Zespół Szkół nr 11 Lublin lubelskie Jolanta Łubiarz
383 ZSZ Nr 2 im.dr. Antoniego Troczewskiego Kutno łódzkie Aleksandra Tondyra-Plewa
382 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Zofii i Juliusza Stadnickich w Osmolicach Osmolice Pierwsze lubelskie Angelika Pałka- Majchrowicz
381 Żłobek i Przedszkole "Radosna Kraina" Zamość lubelskie Beata Biszczan
380 Szkoła Podstawowa nr 2 im.Marszałka Józefa Piłsudskiego Tomaszów Lubelski lubelskie Dorota Gęborys
379 Szkoła Podstawowa im. Natalii Nekraszowej Jaszczów lubelskie Grzegorz Skrzypczak
378 Szkoła Podstawowa im. Jana PawłaII Mieniany lubelskie Agnieszka Gałan
377 Szkoła Podstawowa im.bł. Jana Pawła II Kluczkowice lubelskie Adela Puzon-Rak
376 Szkoła Podstawowa nr 2 Plewiska wielkopolskie Lidia Sobońska
375 Przedszkole Niepubliczne "Koralik" Lublin lubelskie Karolina Starek
374 Zespół Szkół Nr 1 Hrubieszów lubelskie Tomasz Zinkiewicz
373 Szkoła Podstawowa Brzeźnica Książęca lubelskie Emilia Demucha
372 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 2 Lublin lubelskie Katarzyna Mazur
371 Szkoła Podstawowa Turka lubelskie Monika Kasprzak-Kot
370 Przedszkole Nr 87 Lublin lubelskie Izabela Korba
369 Szkoła Podstawowa im. Powstańców Styczniowych Fajsławice lubelskie Angelika Błaziak
368 GOPS Zarzecze Zarzecze podkarpackie Anna Krzeszowska-Gwóźdź
367 Lubelskie Stowarzyszenie "Równe Szanse" Lublin lubelskie Joanna Lipa
366 Publiczna Szkoła Podstawowa z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego Nr 2 Stalowa Wola podkarpackie Agnieszka Rodziewicz
365 Szkoła Podstawowa Stara Prawda lubelskie Małgorzta Mączka
364 Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki Suchowola lubelskie Agnieszka Pliżga
363 Gminny Ośrodek Kultury Milejów lubelskie Dominika Kornecka
362 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 Biała Podlaska lubelskie Monika Majewska
361 Zespół Szkół Firlej lubelskie Magdalena Firczuk
360 Przedszkole Niepubliczne Bajkolandia Lublin lubelskie Monika Sobstyl
359 Szkoła Podstawowa im. ks. Stanisława Zielińskiego Stróża lubelskie Konrad Kasperek
358 Szkoła Podstawowa nr 5 im. H. Sienkiewicza w Kutnie Kutno łódzkie Agata Sochacka
357 Szkoła Podstawowa nr 23 Lublin lubelskie Jolanta Grądkowska
356 Szkoła Podstawowa im. Marii Dąbrowskiej Jarosławiec lubelskie Marta Papis
355 Zespół Szkół im. H. Sienkiewicza Wojcieszków lubelskie Dorota Józwik
354 Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej Lublin lubelskie Katarzyna Fus
353 Zespół Szkół Odzieżowo-Włókienniczych Lublin lubelskie Marian Maruszak
352 Szkoła Podstawowa Chmielnik lubelskie Paulina Czerniec
351 Przedszkole im. Adama Żeromskiego Nałęczów lubelskie Jolanta Madejska
350 Prywatne Przedszkole "Strumyk" 3 Lublin lubelskie Agnieszka Jałocha
349 Parafia św. Andrzeja Boboli Kosobudy lubelskie Krystian Kotulski
348 IV LO im. S. Sempołowskiej Lublin lubelskie Wiesława Usar
347 Niepubliczne Przedszkole "Jaś i Małgosia" Lublin lubelskie Ania Zychowicz
346 Medyczne Studium Zawodowe im. Stanisława Liebharta Lublin lubelskie Jolanta Sobczak
345 Samorządowe Przedszkole 78 "Leśne Skrzaty" Kraków małopolskie Katarzyna Oświęcimska
344 Przedszkole Miejskie Nr 10 Chełm lubelskie Renata Dufek
343 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 Krasnystaw lubelskie Renata Marciniec
342 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi Chełm lubelskie Ewa Kalita
341 Centrum Kształcenia Ustawicznego nr 1 Lublin lubelskie Patrycja Krzemińska-Borowiec
340 Prywatne Przedszkole "Strumyk" Lublin lubelskie Marta Maziarz
339 "Targ Pod Zamkiem" P.H.U.P. "PODWALE" Sp. z o.o. Lublin lubelskie Janusz Sagan
338 Publiczna Szkoła Podstawowa Przewodów lubelskie Ewa Byra
337 Miejska Biblioteka Publiczna, Filia nr 1-Biblioteka Zielony Kot Hrubieszów lubelskie Anna Grochecka-Staniak
336 Fundacja "Biała Róża" Lublin lubelskie Iwona Skiba
335 Przedszkole Miejskie Nr 1 Zamość lubelskie Aneta Sznajdrowicz
334 Kutnowski Komitet Obrony Bezrobotnych Kutno łódzkie Wioletta Łukasiak
333 Przedszkole w Niedrzwicy Dużej Niedrzwica Duża lubelskie Zofia Gąska
332 Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Bohaterów Armii Krajowej w Krężnicy Jarej Krężnica Jara lubelskie Barbara Mirosław
331 Szkoła Podstawowa im. św. Jana Kantego Świlcza podkarpackie Grzegorz Patruś
330 Szkoła Podstawowa nr 8 Chełm lubelskie Anna Chochół
329 Gminne Centrum Kultury Ziółków lubelskie Marek Chudzik
328 Przedszkole nr 10 Lublin lubelskie Edyta Prószyńska
327 Niepubliczny Młodzieżowy Dom Kultury "Po Godzinach" Kraków małopolskie Bogusław Gofroń
326 Fundacja Centrum Rozwiązań Biznesowych Lublin lubelskie Wioleta Story
325 Przedszkole Nr 76 Lublin lubelskie Joanna Beczek
324 Przedszkole Nr 49 Lublin lubelskie Joanna Szczepaniak
323 Zespół Szkół Społecznych nr 3 STO Kraków małopolskie Bartek Śmiałek
322 Szkoła Podstawowa nr 1 im. Kornela Makuszyńskiego Opole Lubelskie lubelskie Monika Ratomska
321 Integracyjne Przedszkole Miejskie Nr 3 ,, Jarzębinka'' Kutno łódzkie Emilia Szatkowska
320 Rada Dzielnicy Ponikwoda Lublin lubelskie Tomasz Małecki
319 Wolontariat Wyższej Szkoły Ekonomii i Innowacji Lublin lubelskie Norbert Reja
318 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2 Kraśnik lubelskie Edyta Zapalska
317 Delikatesy Dla Ciebie Boża Wola lubelskie Teresa Jamróz
316 Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego Lublin lubelskie Katarzyna Hartfil
315 Szkoła Podstawowa w Miłocinie Miłocin lubelskie Zbigniew Matraszek
314 SP w Świdniku Małym Lublin lubelskie Joanna Szczepaniak
313 II LO im. gen. Gustawa Orlicz-Dreszera Chełm lubelskie Dariusz Ożga
312 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kosciuszki Biała Druga lubelskie Izabela Komsa
311 KSM ODKUPIENI przy parafii p.w. Chrystusa Odkupiciela Świdnik lubelskie Konrad Pucek
310 Szkolny Klub Wolontariatu przy Zespole Szkół Nr 1 im. C.K. Norwida Świdniik lubelskie Agnieszka Mazurek
309 Narodowy Bank Polski Oddział Okręgowy w Lublinie Lublin lubelskie Teresa Rola
308 Niepubliczne Przedszkole "Dobry Start" Lublin lubelskie Katarzyna Wieczorek
307 Przedszkole Niepubliczne "Akademia Poziomkowa" Krzczonów lubelskie Małgorzata Dudek
306 Ośrodek Pomocy Społecznej Łaziska lubelskie Bożena Watras
305 Szkoła Podstawowa nr 19 Lublin lubelskie Edyta Kłapot
304 Szkoła Podstawowa im. Zofii Krawieckiej Majdan Stary 21 lubelskie Irena Szmołda
303 Przedszkole Miejskie nr 8 im.Jana Brzechwy Zamość lubelskie Agata Kozak
302 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. Dzieci Zamojszczyzny Zamość lubelskie Ewa Kostrubiec
301 Zespół Szkół Kock lubelskie Katarzyna Wierzchoń-Krysińska
300 Szkoła Podstawowa nr 11 im. Henryka Sienkiewicza Puławy lubelskie Ilona Wrótniak-Terlecka
299 Publiczna Szkoła Podstawowa Oszczywilk lubelskie Katarzyna Kornas
298 Szkła Podstawowa im. Orła Białego Czółna lubelskie Alina Kłos
297 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Sobieszczany lubelskie Beata Bąk
296 Szkoła Podstawowa im. Ks. Stanisława Konarskiego Niedrzwica Kościelna lubelskie Marta Podsiadła
295 Szkoła Podstawowa im.Bohaterów 7 Kołobrzeskiego Pułku Piechoty Niedrzwica Duża lubelskie Joanna Wapińska
294 Szkoła Podstawowa Marianka lubelskie Monika Błasik
293 Przedszkole w Niedrzwicy Kościelnej Niedrzwica Kościelna lubelskie Marta Palusińska
292 Szkoła Podstawowa Strzeszkowice Duże lubelskie Monika Jaśkowska
291 Ośrodek Pomocy Społecznej Niedrzwica Duża lubelskie Elżbieta Kędziora
290 Zespół Szkół Samochodowych Lublin lubelskie Justyna Ujma
289 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 Stalowa Wola podkarpackie Monika Laskowska
288 Szkoła Podstawowa nr 3 im. gen. Franciszka Kleeberga Włodawa lubelskie Elżbieta Radczuk
287 Zespół Szkół Ekonomicznych im A. i J. Vetterów Lublin lubelskie Magdalena Bliźniewska
286 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Zamość lubelskie Dorota Koczułap
285 Szkoła Podstawowa nr 38 Lublin lubelskie Teresa Hamryszczak
284 Szkoła Podstawowa nr 4 im. Mikołaja Kopernika Kutno łódzkie Małgorzata Antczak
283 Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie Łęczna lubelskie Marta Studniarz
282 Zespół Szkół nr 2 Kraśnik lubelskie Katarzyna Rząd
281 Publiczna Szkoła Podstawowa Czarnystok lubelskie Małgorzata Szkołut
280 Szkoła Podstawowa nr 5 im. Janusza Kusocińskiego Świdnik lubelskie Agnieszka Rakuzy-Wójcik
279 Zespół Szkół Publicznych Wojsławice lubelskie Elżbieta Łopocka
278 Szkoła Podstawowa nr 1 Kutno łódzkie Marzena Kłopotowska
277 Szkoła Podstawowa nr 7 im. Adama Mickiewicza Kutno łódzkie Aleksandra Czarnecka
276 Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Romualda Traugutta Lublin lubelskie Iwona Biłat
275 Szkoła Podstawowa nr 43 im. I. J. Paderewskiego Lublin lubelskie Małgorzata Rodzik
274 Publiczna Szkoła Podstawowa im. ks. Józefa Poniatowskiego Annopol lubelskie Jolanta Mochol
273 Publiczne Przedszkole nr 19 Lublin lubelskie Agnieszka Sochan
272 Szkoła Podstawowa im. Mieczysława Romanowskiego Józefów lubelskie Alicja Biszczanik
271 Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej Rejowiec Fabryczny lubelskie Małgorzata Bobruś
270 Zespół Przedszkolny nr 1 Lublin lubelskie Anna Wrona
269 Publiczna Szkoła Podstawowa Szpikołosy lubelskie Ewa Mielniczuk
268 Dom Pomocy Społecznej im Matki Teresy z Kalkuty Lublin lubelskie Jakub Adamczuk
267 Szkoła Podstawowa im. B. Prusa Przybysławice lubelskie Katarzyna Sałecka
266 Zespół Szkół Rzemiosła i Przedsiębiorczości Lublin lubelskie Patrycja Słowikowska
265 Zespół Pieśni i Tańca "Lublin" im. Wandy Kaniorowej Lublin lubelskie Dorota Kanior
264 Telewizja Polska S.A. Oddział w Białymstoku oraz Polskie Radio Białystok Białystok podlaskie Magda Jastrzębska
263 Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Oddział Miejski Bydgoszcz kujawsko-pomorskie Mariola Piasecka
262 Szkoła Podstawowa im. ks. Stanisława Staszica Czerniczyn lubelskie Łukasz Wańczycki
261 Publiczna Szkoła Podstawowa Kobło 25 lubelskie Elżbieta Chmarzyńska
260 Szkoła Podstawowa nr 42 im. K.I.Gałczyńskiego Lublin lubelskie Elżbieta Usar-Kubecka
259 Fundacja Absolwentów UMCS Lublin lubelskie Agnieszka Sąsiadek
258 Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola Samorządowego Chodel lubelskie Renata Żarnowska
257 Zespół Placówek Oświatowych Dys lubelskie Małgorzata Klejszmit
256 Publiczna Szkoła Podstawowa w Gorajcu Gorajec-Stara Wieś lubelskie Wiesława Śliwińska-Wyłupek
255 Szkoła Podstawowa Bychawa lubelskie Bogusław Golewski
254 Szkoła Podstawowa nr 6 im. Ojca Świętego Jana Pawła II Przemyśl podkarpackie Beata Dergun
253 Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Zawadzkiego Wisznice lubelskie Anna Romanowicz
252 Szkoła Podstawowa 57 im Jana Kochanowskiego 7 Lublin lubelskie Anna Wójtowicz
251 II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza Kutno łódzkie Agnieszka Makuła-Broda
250 Przedszkole Miejskie nr 15 "Bajka" Kutno łódzkie Maria Klimczewska
249 Szkoła Podstawowa nr 9 im. Wł. Jagiełły Kutno łódzkie Beata Paluchowska
248 Przedszkole Nr 18 Lublin lubelskie Katarzyna Niedziałek
247 Centrum Kultury, Promocji i Turystyki Poniatowa lubelskie Joanna Kawałek
246 Zespół Oświatowy Jedlanka lubelskie Agnieszka Rosa-Walo
245 Parafii pw. Jezusa Miłosiernego Turka lubelskie Edyta Dobek
244 Szkoła Podstawowa im. Dzieci Zamojszczyzny Złojec 226 lubelskie Maria Komajda
243 Szkoła Podstawowa Nr 51 Lublin lubelskie Agnieszka Oleksiewicz
242 Szkoła Podstawowa Nr 2 Wieliczka małopolskie Joanna Klimczak
241 Przedszkole Integracyjne Nr 39 Lublin lubelskie Agnieszka Tarłowska
240 Parafia bł. bpa Władysława Gorala Lublin lubelskie Agnieszka Kremer
239 Przedszkole Nr 35 Lublin lubelskie Dorota Kruk
238 Zespół Szkół Nr 3 im. Wł. Grabskiego Kutno łódzkie Aleksandra Szymańska
237 Szkoła Podstawowa im. Zofii Przewłockiej Wola Gałęzowska lubelskie Janina Bogdańska
236 Klub Uczelniany Akademickiego Związku Sportowego Uniwersytetu Marii Curie - Skłodowskiej Lublin lubelskie Paweł Markiewicz
235 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 im. Tadeusza Kościuszki Zamość lubelskie Aneta Antczak
234 Przedszkole Nr 11 Stalowa Wola podkarpackie Małgorzata Wojtala
233 Niepubliczne Przedszkole CHATKA MISIA Stalowa Wola podkarpackie Agnieszka Żuchowska
232 Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy Jacków lubelskie Anna Iwaniak-Wiśniewska
231 Zespół Szkół Techniki Rolniczej im. Wincentego Witosa Piotrowice lubelskie Sylwia Adamczyk-Mizgała
230 Szkoła Podstawowa im. Róży Kołaczkowskiej Pliszczyn lubelskie Maria Całka
229 Zespół szkół im. Jana Pawła II Poizdów lubelskie Joanna Kołaczyńska
228 Prywatne Gimnazjum i Liceum i. Królowej Jadwigi Lublin lubelskie Dorota Nowiszewska-Machoń
227 Szkoła Podstawowa im. Józefa Piłsudskiego Mełgiew lubelskie Grażyna Pietraszko
226 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego Nabróż - Kolonia lubelskie Joanna Ponikowska - Krawczyk
225 Przedszkole Miejskie Nr 5 ,,Stokrotka" Kutno łódzkie Monika Łuczak-Ciesielska
224 Szkoła Podstawowa im. I.Kosmowskiej Krasienin Kolonia lubelskie Anna Czernicka-Szpakowska
223 Zespół Szkół Nr 12 Lublin lubelskie Aneta Scherer
222 Publiczne Gimnazjum Radecznica lubelskie Nadiya Batorska
221 Szkoła Podstawowa im. Józefa Ignacego Kraszewskiego Snopków lubelskie Beata Madej
220 Zespół Szkół Zarzecze podkarpackie Małgorzata Rochacka
219 Szkoła Podstawowa im. Batalionów Chłopskich Kryłów lubelskie Agnieszka Kłoda
218 Areszt Śledczy Lublin lubelskie Rafał Paczos
217 Zespół Szkół Kocudza Pierwsza lubelskie Anna Dyjach
216 Szkoła Podstawowa im.Kardynała Stefana Wyszyńskiego Pałecznica lubelskie Anna Piechota
215 Przedszkole Nr 1 im. Janusza Korczaka Bełżyce lubelskie Edyta Maliborska
214 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 5, im Jana Kochanowskiego w Zespole Szkół z Oddziałami Integracyjnymi Biała Podlaska lubelskie Sylwia Łuciuk
213 Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi Nr 12 Lublin lubelskie Monika Kicińska
212 Przedszkole Nr 2 lublin lubelskie Magdalena Warecka
211 Zespół Szkół Biała Podlaska lubelskie Iwona Boksza
210 Szkoła Podstawowa Żółkiewka lubelskie Ewa Szumska
209 Publiczne Gimnazjum Nr 1 im.K.K.Baczyńskiego Wisznice lubelskie Aleksandra Kozłowska
208 Publiczna Szkoła Podstawowa Leszczyna lubelskie Agnieszka Fila
207 Zespół Szkół Energetycznych im. prof. Kazimierza Drewnowskiego Lublin lubelskie Robert Sawecki
206 Szkoła Podstawowa Niewirków lubelskie Arkadiusz Jakubczak
205 Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Powstania Warszawskiego Brzeźnica Bychawska lubelskie Wioletta Wiśniewska
204 Szkoła Podstawowa Ślipcze lubelskie Julita Jonaszek
203 Szkoła Podstawowa Zaraszów lubelskie Agnieszka Kamińska
202 Koło Naukowe Anglistów UMCS Lublin lubelskie Magdalena Solarz
201 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego Prawiedniki lubelskie Katarzyna Michotka
200 Miejsko-Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Wieliczka małopolskie Maria Kruk
199 Przedszkole Prywatne "Martynka Bis" Lublin lubelskie Anna Baranowska
198 Zespół Szkół Janów Lubelski lubelskie Barbara Łukasik
197 Miejski Zespół Żłobków Lublin lubelskie Iwona Skiba
196 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej Wola Skromowska lubelskie Małgorzata Kusyk
195 Zespół Szkół Nr 4 im. Zygmunta Balickiego Kutno łódzkie Emilia Pawłowska-Podsędek
194 Szkoła Podstawowa Nr 57 im. Józefa Kostrzewskiego Poznań wielkopolskie Diana Biegańska
193 Radio Koszalin S.A. Koszalin zachodniopomorskie Krzysztof Plewa
192 Szkoła Podstawowa im. J. Niećko Rudno lubelskie Katarzyna Karabela - Wolińska
191 Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie Tarnobrzeg podkarpackie Agata Motyka
190 Przedszkole Integracyjne Nr 5 Świdnik lubelskie Justyna Słowińska
189 Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej Krasnystaw lubelskie Leszek Szymaniak
188 Przedszkole Miejskie Nr 13 z Oddziałami Integracyjnymi Chełm lubelskie Barbara Krzysztoń
187 Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Marii Skłodowskiej-Curie Kutno łódzkie Katarzyna Olejnik
186 Szkoły Zakładu Doskonalenia Zawodowego Lublin lubelskie Joanna Suska
185 Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Adama Mickiewicza Lublin lubelskie Elżbieta Dietrych
184 Przedszkole Miejskie Opole Lubelskie lubelskie Luiza Wiciel
183 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 Ryki lubelskie Anna Piskorska
182 Nałęczowski Ośrodek Kultury Nałęczów lubelskie Małgorzata Pacholik
181 Szkoła Podstawowa Nr 8 im. Orląt Lwowskich Zamość lubelskie Agnieszka Frykowska
180 Przedszkole Miejskie Nr 16 "Calineczka" Kutno łódzkie Małgorzata Kierzkowska
179 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej Piaseczno lubelskie Natalia Kaszyca
178 Przedszkole Miejskie Nr 10 Zamość lubelskie Anna Pieczniak
177 Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnych im.Prof. Z.Sękowskiej Lublin lubelskie Urszula Marzęda
176 Szkoła Podstawowa Nr 52 im. Marii Konopnickiej Lublin lubelskie Beata Bartoszewska - De Gobbi
175 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im.Stanisława Starowieyskiego Łaszczów lubelskie Aleksandra Jamroż
174 Szkoła Podstawowa im. Św. Brata Alberta Żurawiczki podkarpackie Teresa Pieniążek
173 Przedszkole Nr 13 Lublin lubelskie Beata Rudzińska
172 Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Jana Kochanowskiego Ząbki mazowieckie Agnieszka Barbachowska
171 Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Głusk Dominów lubelskie Katarzyna Przybylska
170 Stowarzyszenie Mieszkańców Małochwieja Małego "Rodzinne Gniazdo" Małochwiej Mały 32 lubelskie Maria Kowalczyk
169 Przedszkole Nr 1 im. Słoneczna Jedyneczka Krasnystaw lubelskie Wiesława Bojko
168 Przedszkole Niepubliczne "Lubliniaczek" Lublin lubelskie Agnieszka Rejch
167 Przedszkole Gołąb lubelskie Małgorzata Filipek
166 Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej Puławy lubelskie Celina Zielińska
165 Zespół Szkół Nr 1 Lublin lubelskie Małgorzata Rogowska
164 Tivoli Poznań wielkopolskie Natalia Warzecha-Kowal
163 Polskie Radio Rzeszów S.A. Rzeszów podkarpackie Anna Leśniewska
162 Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki Jastków lubelskie Marta Oleśkiewicz
161 Szkoła Podstawowa im. Siostry Wandy Longiny Trudzińskiej i Siedmiu Wychowanków Sahryń lubelskie Iwona Bilewicz
160 Szkoła Podstawowa im. Konstytucji 3-Maja Strachosław lubelskie Monika Gajewska
159 Szkoła Podstawowa Granice lubelskie Malgorzata Chylak
158 Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego Nasutów lubelskie Teresa Pazura
157 Zespół Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego Pszczela Wola lubelskie Ewa Walasek
156 Zespół Szkół Publicznych Susiec lubelskie Anna Rojek
155 Liceum Ogólnokształcące im. Bitwy Warszawskiej 1920 roku Urle mazowieckie Agnieszka Tymoszuk
154 Szkoła Podstawowa Nr 33 im. Wojsk Obrony Powietrznej Kraju Warszawa mazowieckie Renata Sawicka - Strankowska
153 Szkoła Podstawowa im. T. Kościuszki Sobianowice lubelskie Marta Dzikoń-Dziura
152 Szkoła Podstawowa im. Papieża Jana Pawła II Moniatycze lubelskie Monika Pilipczuk
151 Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej Łuków lubelskie Krystyna Kamecka
150 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Lublin lubelskie Agata Rekiel
149 Miejskie Przedszkole Nr 18 Puławy lubelskie Elżbieta Osiak
148 Szkoła Podstawowa im. Św. Jana Kantego Pantalowice podkarpackie Jolanta Broda
147 Niepubliczne Przedszkole Słoneczko Zamość lubelskie Jolanta Koczwara
146 Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Królowej Jadwigi Bełżyce lubelskie Małgorzata Goleman
145 Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie Chełm lubelskie Waldemar Kozioł
144 Szkoła Podstawowa Nr 4 im Stefana Batorego Zamość lubelskie Łukasz Brykner
143 Bursa Szkolna Nr 2 Lublin lubelskie Hanna Orłowska
142 Ośrodek Pomocy Społecznej Jakubowice Murowane 8 lubelskie Agnieszka Powroźnik
141 Szkoła Podstawowa im Edmunda Łozińskiego Potok podkarpackie Agata Kazalska
140 Centrum Spotkania Kultur Lublin lubelskie Barbara Małyszczak-Piróg
139 Sztab przy Szkole Podstawowej im. Anny i Andrzeja Nowaków Ożarów lubelskie Aneta Chabros
138 Przedszkole Nr 15 Stalowa Wola podkarpackie Ewa Lach
137 Miejsko- Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Nowa Dęba podkarpackie Agnieszka Pieróg
136 Powiatowy Zakład Aktywności Zawodowej Łęczna lubelskie Justyna Sawicka
135 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej Bystrzyca Stara lubelskie Agnieszka Hałabis-Ożga
134 Publiczne Przedszkole Integracyjne Nr 40 Lublin lubelskie Katarzyna Jesionek Karczmarek
133 Szkoła Podstawowa Nr 40 Lublin lubelskie Justyna Makowska
132 Szkoła Podstawowa Kock lubelskie Justyna Cedrzyńska
131 Szkoła Podstawowa Sułów lubelskie Beata Nosek
130 Urząd Miasta Świdnik Świdnik lubelskie Michał Kamela
129 Krasnobrodzki Dom Kultury Krasnobród lubelskie Mariola Czapla
128 Zespół Szkół im. Zofii Solarzowej Miąse mazowieckie Beata Skulimowska
127 Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Jabłoń lubelskie Sylwia Chwedyna
126 Publiczna Szkoła Podstawowa i Gimnazjum im. Jana Pawła II Honiatycze lubelskie Kinga Cierech
125 Zespół Placówek Oświatowych Trawniki lubelskie Renata Wilk
124 Szkoła Podstawowa Rudno lubelskie Małgorzata Tokarzewska
123 Przedszkole Nr 22 Lublin lubelskie Ewa Nazarkiewicz
122 Przedszkole Nr 65 Lublin lubelskie Izabela Kozieł
121 Szkoła Podstawowa Nr 21 im. Królowej Jadwigi Lublin lubelskie Agnieszka Danilczuk
120 Niepubliczne Przedszkole "Krasnal" Turka lubelskie Mariola Leszczyńska
119 Fundacja Rozwoju Sportu Lublin lubelskie Emilia Bielecka
118 Ośrodek Pomocy Społecznej Puchaczów lubelskie Ewa Kaźmierczak
117 Szkoła Podstawowa Nr 7 im. Batalionu "Zośka" z Oddziałami Integracyjnymi Otwock mazowieckie Małgorzata Klimkowicz
116 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Potoczek lubelskie Wiesława Grzybowska
115 Szkoła Podstawowa Nr 50 im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego - Prymasa Tysiąclecia Lublin lubelskie Magdalena Migdał-Jarosz
114 Szkoła Podstawowa im. Jana Pocka Markuszów lubelskie Mirosław Stolarz
113 Szkoła Podstawowa Nr 29 im. Jana Matejki Kraków małopolskie Beata Kotulska
112 Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II-Papieża Orłów Drewniany lubelskie Monika Mokrzecka
111 Przedszkole Nr 9 Stalowa Wola podkarpackie Monika Kozdronkiewicz
110 NOWA Gazeta Biłgorajska Biłgoraj lubelskie Anna Borowiec
109 II Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego Szkoła Podstawowa Nr 4 im. gen. Władysława Sikorskiego Świdnik lubelskie Magdalena Skwarczyńska-Zuch
108 Zespół Szkół Transportowo-Komunikacyjnych im. Tadeusza Kościuszki Lublin lubelskie Magdalena Pierzchała
107 Przedszkole nr 57 Lublin lubelskie Małgorzata Rachubik
106 Szkoła Podstawowa im. Bolesława Prusa Płouszowice lubelskie Jolanta Pyszniak
105 Publiczna Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego Adamów świętokrzyskie Katarzyna Pocheć
104 Szkoła Podstawowa Dereźnia Solska lubelskie Małgorzata Szczęśniak
103 Żłobek Miejski Motylkowy Świat Legionowo mazowieckie Barbara Mierzejewska
102 VI Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja Lublin lubelskie Irena Marczyk
101 Przedszkole "Promyczek" Opole Lubelskie lubelskie Justyna Łukasiewicz
100 Biuro Posła na Sejm RP Agaty Borowiec Biłgoraj lubelskie Agata Borowiec
99 Niepubliczne Przedszkole Plastuś Bełżyce lubelskie Elżbieta Błaszczyk
98 Szkoła Podstawowa Nr 27 im. Marii Montessori Lublin lubelskie Alina Pydyś
97 Zespół Szkół Piotrków Pierwszy lubelskie Iwona Adamska-Staniak
96 Społeczna Szkoła Podstawowa i Społeczne Gimnazjum im. S.F. Klonowica Lublin lubelskie Julita Patyra
95 Zespół Szkół Tłuszcz mazowieckie Renata Miszczuk
94 Parafia Kościoła Starokatolickiego Mariawitów Cegłów mazowieckie ks. Piotr Dróżdż
93 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Firlej lubelskie Marta Iwan - Łabuz
92 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej Garbów lubelskie Anna Czernel
91 Przedszkole Nr 69 Lublin lubelskie Marlena Feret
90 Przedszkole Niepubliczne Akademia Juniora Chełm lubelskie Monika Saba-Mazur
89 Szkoła Podstawowa im. Stefana Czarnieckiego Gołąb lubelskie Donata Szewczyk
88 Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Tomaszów Lubelski lubelskie Magdalena Wyszyńska-Marzec
87 Gimnazjum im. Kanclerza Koronnego Jerzego Ossolińskiego Gołąb lubelskie Agata Serkis
86 Internat Powiatowego Centrum Edukacji Zawodowej Świdnik lubelskie Rafał Pydyś
85 Przedszkole Nr 28 Lublin lubelskie Ewa Gorzel
84 Szkoła Podstawowa Wandalin lubelskie Bożena Ciseł
83 Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego - Wolontariat "MY DLA LUDZI" Werbkowice lubelskie Zuzanna Ciesielczuk
82 Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Hrubieszów lubelskie Danuta Gerynowicz
81 Gminny Ośrodek Kultury Kłoczew lubelskie Longina Cybulska
80 Zespół Szkół Przytoczno lubelskie Małgorzata Szabelska
79 Zespól Szkół Ogólnokształcących Michów lubelskie Ewa Sułek
78 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Jana Pawła II Krasnystaw lubelskie Piotr Galiński
77 Gminne Centrum Kultury w Krasnymstawie z/s w Siennicy Nadolnej Siennica Nadolna lubelskie Dorota Rybczyńska
76 Szkoła Podstawowa im.bł.Jana Pawła II Siedliska Drugie lubelskie Agnieszka Lipa
75 Szkoła Podstawowa im. Franciszka Lebiedy Stara Wieś Druga lubelskie Katarzyna Dalmata
74 Miejskie Centrum Pomocy Rodzinie Zamość lubelskie Aneta Lepa
73 Szkoła Podstawowa Nr 3 Zamość lubelskie Jolanta Gontarz-Doszla
72 Szkoła Podstawowa Nr 32 z Oddziałami Integracyjnymi im. Pamięci Majdanka Lublin lubelskie Paulina Pelczarska - Czubacka
71 Stowarzyszenie POMÓŻ DZIECIOM Klembów mazowieckie Marek Pietrzak
70 Lubelskie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego im. K.K. Baczyńskiego Lublin lubelskie Urszula Klucha
69 Plac przed Dworcem Głównym PKP Lublin lubelskie Halina Wójtowicz
68 Samorządowe Przedszkole Nr 1 Biłgoraj lubelskie Lucyna Jaskuła
67 Niepubliczne Przedszkole Calineczka Lublin lubelskie Agnieszka Depta
66 Przedszkole Samorządowe Nr 1 im. Jana Brzechwy Tomaszów Lubelski lubelskie Elżbieta Żywiec
65 Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej Biłgoraj lubelskie Monika Popko
64 IV Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi Chełm lubelskie Agnieszka Nadolska
63 Kino Renesans Ryki lubelskie Anna Naduk
62 Spółdzielczy Dom Kultury ''SEM'' Zgierskiej Spółdzielni Mieszkaniowej Zgierz łódzkie Jadwiga Skwarek
61 Szkoła Podstawowa im. Stefana Żeromskiego Nałęczów lubelskie Agnieszka Kanarek
60 Lubelski Uniwersytet Trzeciego Wieku Lublin lubelskie Daniela Durakiewicz
59 Szkoła Podstawowa im. Adama Mickiewicza Żyrzyn lubelskie Agnieszka Zając
58 Centrum Kształcenia Praktycznego Chełm lubelskie Bolesław Niejedli
57 Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Puławy lubelskie Karolina Cieślik
56 Gminny Ośrodek Kultury Bełżec lubelskie Karolina Janik
55 Publiczna Szkoła Podstawowa Potok Wielki lubelskie Mirosława Butryn
54 Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Lublinie Lublin lubelskie Marcin Skarżyński
53 Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej Nałęczów lubelskie Maria Pawelec
52 Szkoła Podstawowa Kobylany podkarpackie Magdalena Dziadosz
51 Szkoła Podstawowa Nr 25 Lublin lubelskie Aneta Kuczyńska-Pochodyła
50 Szkoła Podstawowa im. Bolesława Prusa Sadurki lubelskie Izabela Durma
49 Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Św. Królowej Jadwigi Parczew lubelskie Małgorzata Gliniewicz
48 Szkoła Podstawowa im. Jana Króla Nielisz lubelskie Joanna Wołoch
47 Szkoła Podstawowa Nr 10 Lublin lubelskie Anna Lipońska
46 EKONOMY Zespół Szkół Ekonomicznych i Mundurowych Chełm lubelskie Bogumiła Śniadówka
45 Zespół Szkół Nr 3 Kraśnik lubelskie Joanna Ambrożkiewicz
44 Miasto Kobiet Sp. z o.o. Lublin lubelskie Mirosław Marcinek
43 Publiczna Szkoła Podstawowa Gozdów lubelskie Grażyna Kwietniewska
42 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej Malice lubelskie Ewa Kawczyńska
41 Młodzieżowy Dom Kultury Biłgoraj lubelskie Marcin Holko
40 Zespół Szkół Budowlanych im. Eugeniusza Kwiatkowskiego Lublin lubelskie Żaneta Łopuszyńska
39 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Niemce lubelskie Witold Józefacki
38 Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Króla Władysława Jagiełły Parczew lubelskie Witold Jakubas
37 Towarzystwo Rodzin Wielodzietnych Krosno podkarpackie Danuta Kowalczyk
36 Polski Związek Łowiecki Zarząd Okręgowy Lublin lubelskie Jan Staroch
35 Dzienny Ośrodek dla Dzieci i Młodzieży z Niepełnosprawnością Intelektualną Lublin lubelskie Jolanta Jaskowiak
34 Szkoła Podstawowa im.Marii Curie-Skłodowskiej Tarnogród lubelskie Teresa Pszczoła
33 Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Łopiennik Górny lubelskie Longina Weremko
32 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej Teresin lubelskie Diana Cichocka
31 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Kornela Makuszyńskiego Strzegom dolnośląskie Kornelia Budiukin
30 Niepubliczne Przedszkole Integracyjne mini Oxford Chełm lubelskie Dominika Kasjan
29 Przedszkole Miejskie Nr 2 Chełm lubelskie Antonina Świderska
28 Społeczne Stowarzyszenie Ekologiczno - Krajoznawcze Dolina Warty Warta łódzkie Tadeusz Żak
27 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. Tadeusza Kościuszki Krasnystaw lubelskie Małgorzata Typiak
26 Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego Zezulin lubelskie Kamila Drozd
25 III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej Lublin lubelskie Krzysztof Styczyński
24 Samorządowe Centrum Kultury Tyszowce lubelskie Grzegorz Piliszczuk
23 Polskie Radio S.A Warszawa mazowieckie Joanna Stankiewicz
22 Publiczna Szkoła Podstawowa im. 30 Pułku Strzelców Kaniowskich i AK Hostynne Kolonia lubelskie Maria Kapica
21 XXX Liceum Ogólnokształcące Lublin lubelskie Beata Miskur
20 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Tadeusza Kościuszki Parczew lubelskie Zofia Kaczmarek
19 Ochotnicza Straż Pożarna Kurów lubelskie Arkadiusz Małecki
18 Szkolny Klub Wolontariatu w Publicznej Szkole Podstawowej Łukawiec podkarpackie Iwona Kudyba
17 Przedszkole Nr 48 Lublin lubelskie Anna Najda
16 Ochotnicza Straż Pożarna Michów lubelskie Krzysztof Karpiński
15 Tomaszowski Dom Kultury Tomaszów Lub. lubelskie Róża Kucharczyk
14 Klub Studencki Kazik Lublin lubelskie Rafał Gołębiowski
13 Stowarzyszenie "Rowerowy Lublin" Lublin lubelskie Radosław Sawicki
12 Ochotnicza Straż Pożarna Harta podkarpackie Jacek Stochmal
11 ZT NSZZ Policjantów KMP Lublin lubelskie Mariusz Ciechanowski
10 Top Market Lubelski Handel Turka lubelskie Mateusz Sikora
9 Izba Administracji Skarbowej Lublin lubelskie Sławomir Mazur
8 Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Milanów lubelskie Krzysztof Jagło
7 Zespół Szkół Technicznych im Marii Skłodowskiej-Curie Puławy lubelskie Izabela Próchniak
6 Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Werbkowice lubelskie Zofia Pietruk
5 Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Brzyska podkarpackie Agnieszka Brzeżowska
4 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Przedbórz łódzkie Brygida Nowakowska
3 Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej Stalowa Wola podkarpackie Małgorzata Gotfryd
2 TPD Warszawa Mokotów Warszawa mazowieckie Zofia Różycka
1 RADIO LUBLIN S.A. LUBLIN lubelskie EWA DADOS