Lista sztabów

Uwaga !kolorem zielonym oznaczone są Sztaby prowadzące zbiórkę publiczną (http://zbiórki.gov.pl)

Numer Sztabu Nazwa/Siedziba Sztabu Akcji Miejscowość województwo Imię Nazwisko informacje
307 Szkoła Podstawowa Wojsławice lubelskie Elżbieta Łopocka
306 OSP w Trzcińcu Trzciniec lubelskie Karolina Brzoza
305 Szkoła Podstawowa Gromada lubelskie Agnieszka Bąk
304 Szkoła Podstawowa Nosówka podkarpackie Marta Górnecka
303 Publiczna Szkoła Podstawowa im. KEN Szyszków lubelskie Beata Bęczkowska
302 AZS UMCS Lublin Lublin lubelskie Dominik Małys
301 Szkoła Podstawowa nr 85 im. Benito Juareza Warszawa mazowieckie Marta Okońska
300 Szkoła Podstawowa im. św. Jana Kantego Świlcza podkarpackie Iwona Bajek
299 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego Strzyżewice-Rechta lubelskie Marzena Jóźwicka
298 Studencki Teatr "Bohema" UMCS/Wydział Politologii UMCS Lublin lubelskie Patryk Grzegorczyk
297 Klub Sportowy LUK Politechnika Lublin Lublin lubelskie Anna Sobka
296 Zespół Szkół Nr 2 im. Noblistów Polskich Choszczno zachodniopomorskie Edyta Tyburczy-Kujawa
295 Biblioteka "Zielony Kot" - Filia Nr 1 Miejskiej Biblioteki Publicznej Hrubieszów lubelskie Anna Grochecka-Staniak
294 Szkoła Podstawowa im. Kajetana Koźmiana Bychawka lubelskie Magdalena Jarocka
293 Szkoła Podstawowa im. Batalionów Chłopskich Kryłów lubelskie Agnieszka Kłoda
292 Centrum Kształcenia Ustawicznego nr 2 Lublin lubelskie Agnieszka Smyk
291 Zespół Placówek Oświatowych im. Lotników Polskich Dys lubelskie Izabela Siłuch
290 Przedszkole Integracyjne nr 39 Lublin lubelskie Agnieszka Tarłowska
289 Katolickie Liceum Ogólnokształcące i Technikum SPSK Kutno łódzkie Aneta Urbańska-Matczak
288 Integracyjne Przedszkole Miejskie Nr 3 Kutno łódzkie Monika Chmielecka
287 Szkoła Podstawowa nr 15 im Jana Pawła II Lublin lubelskie Iwo Skiba
286 Publiczna Szkoła Podstawowa w Borzechowie Borzechów lubelskie Maria Jarocha
285 Gminna Biblioteka Publiczna Borzechów lubelskie Agnieszka Zagajewska
284 Publiczna Szkoła Podstawowa im. K. Makuszyńskiego Prawiedniki lubelskie Katarzyna Michotka
283 Szkoła Podstawowa im. Polskich Olimpijczyków Miłocin lubelskie Jolanta Bożena Gorgol
282 Zespół Oświatowy Jedlanka lubelskie Hanna Soczewka
281 Publiczna Szkoła Podstawowa nr 1 imienia Adama Mickiewicza Krasnystaw lubelskie Barbara Bojarczuk-Pudło
280 Niepubliczne Przedszkole Hulajnoga Lublin lubelskie Ewelina Brońska
279 Szkoła Podstawowa nr 24 Lublin lubelskie Elżbieta Wróbel
278 NOWa Gazeta Biłgorajska Biłgoraj lubelskie Anna Borowiec
277 Zespół Szkół nr 12 Lublin lubelskie Kinga Teterycz-Iwanicka
276 Bawialnia FunBus Lublin lubelskie Paweł Piątek
275 Przedszkole Niepubliczne Sióstr Salezjanek im. Laury Vicuna Garbów lubelskie Justyna Korzeniowska
274 Przedszkole Miejskie Nr 11 Chełm lubelskie Emilia Lipko
273 Szkoła Podstawowa nr 50 w Lublinie im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego - Prymasa Tysiąclecia Lublin lubelskie Magdalena Migdał-Jarosz
272 Przedszkole Miejskie Nr 15 Chełm lubelskie Dorota Skubisz
271 Przedszkole nr 35 Lublin lubelskie Dorota Kruk
270 Publiczna Szkoła Podstawowa w Gorajcu Radecznica lubelskie Wiesława Śliwińska-Wyłupek
269 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego Łaszczów lubelskie Joanna Ponikowska - Krawczyk
268 Szkoła Podstawowa w Dąbrowicy Dąbrowica lubelskie Agnieszka Blicharz
267 II Liceum Ogólnokształcące im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Świdniku Świdnik lubelskie Magdalena Skwarczyńska-Zuch
266 ZSCKR Różaniec lubelskie Justyna Pracoń
265 Szkoła Podstawowa w Miączynie Miączyn lubelskie Beata Różnatowska
264 Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Zawadzkiego Wisznice lubelskie Anna Romanowicz
263 Gminny Ośrodek Kultury Trawniki lubelskie Arkadiusz Jurek
262 Prywatna Szkoła Podstawowa i Liceum im. Królowej Jadwigi w Lublinie Lublin lubelskie Dorota Nowiszewska-Machoń
261 Szkoła Podstawowa nr 38 w Lublinie Lublin lubelskie Teresa Hamryszczak
260 Zespół Pieśni i Tańca " Lublin" im. W. Kaniorowej Lublin lubelskie Marzena Więckowska- Zawada
259 Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego Strupin Duży lubelskie Emilia Wesołowska
258 Niepubliczne Przedszkole TOSIA Lublin lubelskie Małgorzata Wiślicka
257 Szkoła Podstawowa im. Marii Curie-Skłodowskiej Tarnogród lubelskie Teresa Sereda
256 Szkoła Podstawowa im. Orła Białego Kiełczewice Górne lubelskie Aneta Szabat
255 Szkoła Podstawowa im. 100- lecia Niepodległości Polski Kalinówka lubelskie Joanna Okuń
254 Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego Wielkie lubelskie Beata Adamczyk
253 Specjalny Ośrodek Szkolno Wychowawczy nr 2 Lublin lubelskie Anna Gęca
252 Publiczna Szkoła Podstawowa w Szpikołosach Szpikołosy lubelskie Ewa Mielniczuk
251 Przedszkole Niepubliczne "Haguś" Lublin lubelskie Przemysław Czerwonka
250 Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Głusk Dominów lubelskie Katarzyna Przybylska
249 Prywatne Przedszkole Strumyk Lublin lubelskie Ewelina Kędra
248 Przedszkole Miejskie Nr 12 Chełm lubelskie Iwona Dobrzańska
247 Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi nr 5 im. H. Sienkiewicza Myszków śląskie Joanna Płachta
246 Zespół Szkół Ogólnokształcących im. Władysława Jagiełły Urzędów lubelskie Małgorzata Majewicz-Solecka
245 Przedszkole Miejskie Nr 5 Chełm lubelskie Sylwia Reszota
244 Przedszkole Miejskie Nr 15 "Bajka" Kutno łódzkie Karolina Cieślak
243 Przedszkole Niepubliczne Lubliniaczek Lublin lubelskie Janina Wołoszyn
242 Lubelskie Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Lublin lubelskie Urszula Klucha
241 Przedszkole Nr 46 Lublin lubelskie Renata Kowalska
240 Szkoła Podstawowa im.Kardynała Stefana Wyszyńskiego Pałecznica lubelskie Anna Piechota
239 Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka Firlej lubelskie Magdalena Firczuk
238 Szkoła Podstawowa im. s. Wandy Longiny Trudzińskiej i Siedmiu Wychowanków Turkowice lubelskie Iwona Bilewicz
237 Parafia pw. św. Andrzeja Boboli i ZHP Kosobudy 37 lubelskie Wiesław Górniak
236 Zespół Szkół Techniki Rolniczej im. Wincentego Witosa Piotrowice lubelskie Sylwia Adamczyk-Mizgała
235 Fundacja Szlachetny Bohater Poznań wielkopolskie Danuta Lissowska
234 Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Powstania Warszawskiego Brzeźnica Bychawska lubelskie Wioletta Wiśniewska
233 Zespół Szkół Nr 23 Warszawa mazowieckie Agata Awakowicz
232 Areszt Śledczy w Lublinie Lublin lubelskie Rafał Paczos
231 Zespół Szkół Gastronomicznych i Hotelarskich im.Kazimierza Andrzeja Jaworskiego w Chełmie Chełm lubelskie Katarzyna Oliwiak
230 Publiczna Szkoła Podstawowa Stara Dabia lubelskie Agnieszka Rusa
229 Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Armii Krajowej Ostrówek lubelskie Marta Stefańska
228 Szkoła Podstawowa nr 39 im. Szarych Szeregów Lublin lubelskie Ewa Flor
227 Przedszkole nr 26 Lublin lubelskie Regina Wrona
226 NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE I ZŁOBEK "CHATKA PUCHATKA" PUŁAWY lubelskie DOMINIKA DRĄG
225 Przedszkole Miejskie Nr 16 Kutno łódzkie Małgorzata Kierzkowska
224 Szkoła Podstawowa Nr 43 im. Ignacego Jana Paderewskiego Lublin lubelskie Małgorzata Rodzik
223 Szkoła Podstawowa Nr 3 Lublin lubelskie Jolanta Wabik-Wielgus
222 Przedszkole Nr 84 Lublin lubelskie Joanna Korol-Sapuła
221 Publiczne Przedszkole Integracyjnego Nr 40 Lublin lubelskie Katarzyna Jesionek Karczmarek
220 Miejski Zespół Żłobków Lublin lubelskie Katarzyna Jakóbowska
219 Przedszkole Nr 5 Lublin lubelskie Sylwia Palusińska
218 Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży ,, Odkupieni '' przy Parafii pw. Chrystusa Odkupiciela w Świdniku Świdnik lubelskie Konrad Pucek
217 IV LO im. Stefanii Sempołowskiej Lublin lubelskie Patrycja Gajewska
216 III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej Lublin lubelskie Krzysztof Styczyński
215 Zespół Szkół im.M.Kopernika Bełżyce lubelskie Joanna Pastwa-Zalewsa
214 Szkoła Podstawowa im. ks. Antoniego Tyczyńskiego Albigowa podkarpackie Agnieszka Głaz
213 ZSZ Nr 2 im. dr A. Troczewskiego Kutno łódzkie Aleksandra Tondyra- Plewa
212 Lubelskie Stowarzyszenie "Równe Szanse" Lublin lubelskie Joanna Małek
211 Przedszkole Nr 52 Lublin lubelskie Ewa Misztal
210 Szkoła Podstawowa Obsza lubelskie Anna Niewiadomska
209 Szkolny Klub Wolontariatu w Publicznej Szkole Podstawowej Łukawiec podkarpackie Iwona Kudyba
208 Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Ojca Świętego Jana Pawła II Przemyśl podkarpackie Beata Dergun
207 Szkoła Podstawowa Rudno lubelskie Stanisław Targoński
206 Zespół Szkół Transportowo Komunikacyjnych Lublin lubelskie Agnieszka Redner
205 Wyższa Szkoła Ekonomii i Innowacji Lublin lubelskie Arkadiusz Dudziak
204 Przedszkole nr 1 im.Słoneczna Jedyneczka Krasnystaw lubelskie Wiesława Bojko
203 Powiatowy Zakład Aktywności Zawodowej Łęczna lubelskie Andżelika Lisek
202 Szkoła Podstawowa Wola Skromowska lubelskie Małgorzata Kusyk
201 Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II Lublin lubelskie Agnieszka Oleksiewicz
200 Przedszkole Nr 45 Lublin lubelskie Hanna Skwarek-Krzyżanowska
199 Szkoła Podstawowa Chmielnik lubelskie Paulina Pańko
198 Zespół Szkół nr 1 im. W. Grabskiego Lublin lubelskie Małgorzata Rogowska
197 Szkoła Podstawowa nr 6 im.Romualda Traugutta Lublin lubelskie Iwona Biłat
196 Szkoła Podstawowa im. Powstańców Styczniowych Fajsławice lubelskie Angelika Błaziak
195 Ośrodek Pomocy Społecznej Łaziska lubelskie Bożena Watras
194 Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu Czersk mazowieckie Małgorzata Klimkowicz
193 Szkoła Podstawowa im.Kardynała Stefana Wyszyńskiego Nasutów lubelskie Renata Wodnicka
192 Szkoła Podstawowa im. Zofii Przewłockiej Wola Gałęzowska lubelskie Janina Bogdańska
191 Szkoła Podstawowa Nr 52 im. Marii Konopnickiej Lublin lubelskie Beata Bartoszewska - De Gobbi
190 ZSO Nr 1 im. Zbigniewa Herberta Lublin lubelskie Kamila Farbiszewska-Arent
189 Szkoła Podstawowa Nr 29 im. Adama Mickiewicza Lublin lubelskie Marzanna Gryglicka
188 Szkoła Podstawowa Nr 23 Lublin lubelskie Małgorzata Małecka
187 Szkoła Podstawowa Nr 4 Lublin lubelskie Elżbieta Dietrych
186 Przedszkole Nr 28 Lublin lubelskie Magdalena Czapska
185 Szkoła Podstawowa im.Ks. Dominika Maja w Zaraszowie Zaraszów lubelskie Sylwia Wetoszka
184 Zespół Szkół Odzieżowo-Włókienniczych im. Wł. St. Reymonta w Lublinie Lublin lubelskie Grażyna Augustyniak
183 Centrum Kultury Promocji i Turystyki Poniatowa lubelskie Joanna Kawałek
182 Szkoła Podstawowa Granice lubelskie Małgorzata Chylak
181 Przedszkole nr 33 im. Kubusia Puchatka Lublin lubelskie Dominika Machnica
180 Szkoła Podstawowa Przytoczno lubelskie Barbara Mitura
179 Zespół Szkół im. Jana Pawła II Poizdów lubelskie Joanna Kołaczyńska
178 Internat Zespołu Szkół Kształcenia Ustawicznego Rzeszów podkarpackie Dorota Rzepka
177 Parafia bł bpa Władysława Gorala Lublin lubelskie Agnieszka Kremer
176 Zespół Szkół Elektronicznych im. Obrońców Lublina 1939 roku Lublin lubelskie Krzysztof Ostrowski
175 Zespół Szkół Nr 2 Nałęczów lubelskie Maria Rejmak - Chęć
174 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Mariana Osińskiego w Rykach Ryki lubelskie Anna Piskorska
173 Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Szkoła Twardowskiego Strzeszkowice Duże lubelskie Monika Jaśkowska
172 Szkoła Policealna - Medyczne Studium Zawodowe im. Stanisława Liebharta Lublin lubelskie Jolanta Sobczak
171 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Potoczek lubelskie Wiesława Grzybowska
170 Szkoła Podstawowa im. Dzieci Zamojszczyzny Złojec lubelskie Maria Komajda
169 Zespół Szkolno - Przedszkolny Narybie Dwór lubelskie Monika Gargol
168 Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi Lublin lubelskie Magdalena Tkaczyk
167 Narodowy Bank Polski Oddział Okręgowy w Lublinie Lublin lubelskie Teresa Rola
166 Szkoła Podstawowa im. bł. Jana Pawła II Kluczkowice lubelskie Adela Puzon-Rak
165 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Piasecznie Piaseczno lubelskie Natalia Kaszyca
164 Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Brzyska podkarpackie Agnieszka Brzeżowska
163 Prywatne Przedszkole Strumyk 3 Lublin lubelskie Agnieszka Pilipowicz
162 Urząd Miasta Świdnik Świdnik lubelskie Michał Kamela
161 Przedszkole Miejskie Opole Lubelskie lubelskie Luiza Wiciel
160 Szkoła Podstawowa w Woli Dereźniańskiej Wola Dereźniańska lubelskie Monika Kowal
159 Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Tomaszów Lubelski lubelskie Justyna Hołojuch
158 Przedszkole nr 50 Lublin lubelskie Magdalena Onochin Mączka
157 Szkoła Podstawowa im. Edmunda Łozińskiego Potok podkarpackie Agata Misygar- Grzesik
156 Przedszkole nr 87 Lublin lubelskie Monika Czerwinska
155 Zespół Szkół Nr 4 im. Zygmunta Balickiego w Kutnie-Azorach Kutno łódzkie Emilia Pawłowska-Podsędek
154 Przedszkole Niepubliczne Akademia Juniora Chełm lubelskie Magdalena Gmiterczuk
153 Szkoła Podstawowa nr 47 Lublin lubelskie Urszula Gadzała
152 Stowarzyszenie "Rowerowy Lublin" Lublin lubelskie Radosław Sawicki
151 Szkoła Podstawowa im Jana Pawła II Zaburze lubelskie Nadiya Batorska
150 Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej Kutno łódzkie Grażyna Jaros
149 Szkoła Podstawowa im. Franciszka Lebiedy Stara Wieś Druga lubelskie Katarzyna Dalmata
148 Przedszkole Miejskie Nr 2 Chełm lubelskie Marzanna Piech
147 Zespół Szkół Turobin lubelskie Jadwiga Derkacz-Łukasik
146 ZSS IM JP II Tereszpol-Zaorendzie lubelskie Ewa Misztal
145 Szkoła Podstawowa nr 10 Lublin lubelskie Anna Lipońska
144 Szkoła Podstawowa nr 8 im. B. Z. Wirskiego Chełm lubelskie Anna Chochół
143 Lubelski Uniwersytet Trzeciego Wieku Lublin lubelskie Wanda Lisiecka
142 TARG POD ZAMKIEM P.H.U.P. "PODWALE" Sp z o.o. Lublin lubelskie Janusz Sagan
141 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego Adamów świętokrzyskie Katarzyna Pocheć
140 Młodzieżowy Dom Kultury Biłgoraj lubelskie Marcin Holko
139 Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego Puławy lubelskie Małgorzata Adamczyk - Szebska
138 DELIKATESY DLA CIEBIE BOŻA WOLA lubelskie Teresa Jamróz
137 Szkoła Podstawowa im. Anny i Andrzeja Nowaków Ożarów lubelskie Agnieszka Obara
136 Przedszkole Sióstr Urszulanek SJK Lublin lubelskie Monika Wójtowicz
135 Szkoła Podstawowa Nr 57 im.Jana Kochanowskiego Lublin lubelskie Anna Wójtowicz
134 Zespół Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Zawodowego Pszczela Wola lubelskie Ewa Walasek
133 Przedszkole Nr 18 w Lublinie Lublin lubelskie Joanna Piątek
132 Środowiskowy Dom Samopomocy "Mozaika" Oddział Nr 1 w Lublinie Lublin lubelskie Monika Kidaj
131 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Ofiar Katynia Potok Wielki lubelskie Mirosława Butryn
130 Zespół Szkół Ekonomicznych i Mundurowych im.Gen.Władysława Andersa Chełm lubelskie Beata Koziej-Kawka
129 VI Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja Lublin lubelskie Justyna Przyworska
128 Parafia pw. Jezusa Miłosiernego Turka lubelskie Edyta Dobek
127 Przedszkole Miejskie Nr 8 "Promyczek" Kutno łódzkie Beata Głowienka
126 Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi, Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Jana Kochanowskiego Biała Podlaska lubelskie Sylwia Łuciuk
125 Zespół Szkół Kock lubelskie Katarzyna Wierzchoń - Krysińska
124 Bursa Szkół Artystycznych Lublin lubelskie Teresa Jarmosiewicz - Korbus
123 Państwowe Szkoły Budownictwa i Geodezji im. H. Łopacińskiego Lublin lubelskie Agnieszka Filip
122 Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej Biłgoraj lubelskie Monika Popko
121 Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej Rejowiec Fabryczny lubelskie Joanna Semeniuk
120 Niepubliczne Przedszkole "Moje Przedszkole" Lublin lubelskie Agnieszka Białek
119 Niepubliczne Przedszkole Plastuś Bełżyce lubelskie Elżbieta Błaszczyk
118 Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Jana Kochanowskiego Ząbki mazowieckie Agnieszka Barbachowska
117 Zespół Przedszkolny Nr 1 Lublin lubelskie Anna Wrona
116 Stowarzyszenie Mieszkańców Małochwieja Małego "Rodzinne Gniazdo" Małochwiej Mały lubelskie Maria Kowalczyk
115 Szkoła Podstawowa im. Papieża Jana Pawła II Dereźnia Solska lubelskie Małgorzata Szczęśniak
114 Szkoła Podstawowa Nr 27 Lublin lubelskie Alina Pydyś
113 NEPTUN-BYCHAWA, Zespół Szkół im. ks. Antoniego Kwiatkowskiego - Pływalnia Bychawa lubelskie Michał Ogórek
112 Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 2 Kraśnik lubelskie Edyta Zapalska
111 Szkoła Podstawowa Wandalin lubelskie Bożena Ciseł
110 Szkoła Podstawowa Bychawa lubelskie Dorota Piskorska
109 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Kornela Makuszyńskiego Opole Lubelskie lubelskie Monika Ratomska
108 Zespół Szkół Nr 1 im. St. Staszica Kutno łódzkie Małgorzata Rojewska
107 Przedszkole Nr 10 Lublin lubelskie Jolanta Uroniecka
106 Szkoła Podstawowa Nr 32 z Oddziałami Integracyjnymi im. Pamięci Majdanka Lublin lubelskie Paulina Pelczarska-Czubacka
104 Centrum Kształcenia Zawodowego Chełm lubelskie Krzysztof Papiernik
103 Szkoła Podstawowa Nr 7 im. Adama Mickiewicza Kutno łódzkie Monika Piastowska-Szymczak
102 ZUS Oddział Lublin Lublin lubelskie Marcin Skarżyński
101 Szkoła Podstawowa im. Józefa Piłsudskiego Jastków lubelskie Marta Oleśkiewicz
100 Katolicki Uniwersytet Lubelski im.Jana Pawła II Lublin lubelskie Maria Dados
99 Polskie Radio Rzeszów S.A. Rzeszów podkarpackie Anna Leśniewska
98 Szkoła Podstawowa im. Joachima Lelewela Jakubowice Konińskie lubelskie Agata Skraińska
97 Zespół Szkół Tłuszcz mazowieckie Dorota Walaśkiewicz
96 Szkoła Podstawowa Sosnowica lubelskie Wojciech Cieśliński
95 Sztab przy Szkole Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego Telatyn lubelskie Magdalena Szymańska
94 XXX Liceum Ogólnokształcące im. księdza Jana Twardowskiego Lublin lubelskie Beata Miskur
93 Szkoła Podstawowa Nr 1 im. T. Kościuszki Parczew lubelskie Agnieszka Kamińska
92 Szkoła Podstawowa nr 40 im. Lubelskiego Lipca 1980 Lublin lubelskie Dorota Piasecka
91 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego Tomaszów Lubelski lubelskie Dorota Gęborys
90 Przedszkole Miejskie Nr 5 Stokrotka Kutno łódzkie Karolina Głogowska-Grzelak
89 Zespół Szkolno-Przedszkolny Świdnik Mały lubelskie Joanna Szczepaniak
88 Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi Chełm lubelskie Ewa Kalita
87 Społeczne Stowarzyszenie Ekologiczno-Krajoznawcze Dolina Warty Warta łódzkie Tadeusz Żak
86 Przedszkole Miejskie Nr 17 "Niezapominajka" Kutno łódzkie Anna Stańczyk
85 Przedszkole Niepubliczne Bajkolandia Lublin lubelskie Ewelina Zimnicka
84 Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej Krasnystaw lubelskie Elżbieta Stępniak
83 Szkoła Podstawowa im.bł. Jana Pawła II Siedliska Drugie lubelskie Agnieszka Lipa
82 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej Bystrzyca Stara lubelskie Agnieszka Hałabis-Ożga
81 Szkoła Podstawowa Nr 46 im.Króla Jana III Sobieskiego Lublin lubelskie Ewa Lesing-Dąbrowska
80 Szkoła Podstawowa w Orłowie Drewnianym Izbica lubelskie Monika Mokrzecka
79 Niepubliczne Przedszkole i Żłobek Tęczowy Domek Świdnik lubelskie Sylwia Krysa
78 Apteka Natura Lublin lubelskie Kamila Kusio-Targońska
77 Przedszkole nr 2 Lublin lubelskie Anna Kieszko
76 Szkoła Podstawowa im. ks. Stanisława Kołodzieja w Kobylanach Kobylany podkarpackie Magdalena Dziadisz
75 Ośrodek Pomocy Społecznej Puchaczów lubelskie Ewa Każmierczak
74 Przedszkole nr 65 Lublin lubelskie Izabela Kozieł
73 Gminne Centrum Kultury w Krasnymstawie z/s w Siennicy Nadolnej Siennica Nadolna lubelskie Dorota Rybczyńska
72 Zespół Szkół Zawodowych im. Stanisława Konarskiego Opole Lubelskie lubelskie Magdalena Mendak
71 Szkoła Podstawowa w Sułowie Sułów lubelskie Beata Nosek
70 II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza Kutno łódzkie Agnieszka Makuła-Broda
69 Zespół Szkół Energetycznych im. prof. Kazimierza Drewnowskiego Lublin lubelskie Robert Sawecki
68 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej Garbów lubelskie Anna Czernal
67 Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Puławy lubelskie Karolina Cieślik
66 Szkoła Podstawowa im. Bohaterów 7 Kołobrzeskiego Pułku Piechoty Niedrzwica Duża lubelskie Dorota Rusek
65 Społeczna Terapeutyczna Szkoła Podstawowa im. H. Ch. Andersena Lublin lubelskie Wioletta Nowak
64 Zespół Szkół Budowlanych im. E. Kwiatkowskiego Lublin lubelskie Żaneta Łopuszyńska
63 Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Hucie Dzierążyńskiej Krynice lubelskie Małgorzata Kawka
62 Przewozy Regionalne Sp. z o. o. Oddział Lubelski z siedzibą w Lublinie Lublin lubelskie Halina Wójtowicz
61 Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Mikołaja Kopernika Kutno łódzkie Małgorzata Antczak
60 Szkoła Podstawowa w Krasieninie Krasienin lubelskie Jolanta Wierzchoń
59 Izba Administracji Skarbowej w Lublinie Lublin lubelskie Sławomir Mazur
58 Zespół Szkół Nr 3 Kutno łódzkie Aleksandra Szymańska
57 Szkoła Podstawowa im. Wł. St. Reymonta Gołębiewek Nowy łódzkie Anna Chmielewska
56 Szkoła Podstawowa Nr 1 Kutno łódzkie Marzena Kłopotowska
55 Szkoła Podstawowa Nr 5 im. Henryka Sienkiewicza Kutno łódzkie Dorota Mazur
54 Szkoła Podstawowa Nr 2 Kutno łódzkie Marzanna Kroczek
53 Szkoła Podstawowa Nr 42 Lublin lubelskie Elżbieta Usar-Kubecka
52 Szkoła Podstawowa Nr 25 im. Wł. Broniewskiego Lublin lubelskie Aneta Kuczyńska-Pochodyła
51 Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki Kamień Kolonia lubelskie Monika Gajewska
50 Przedszkole Nr 58 Lublin lubelskie Monika Sych
49 Zespół Szkolno-Przedszkolny w Sobianowicach Lublin lubelskie Marta Dzikoń-Dziura
48 Żłobek Miejski Motylkowy Świat Legionowo mazowieckie Barbara Mierzejewska
47 Społeczna Szkoła Podstawowa im. S.F.Klonowica Lublin lubelskie Julita Patyra
46 Szkoła Podstawowa Nr 9 Kutno łódzkie Beata Paluchowska
45 Szkoła Podstawowa im. S. Żeromskiego Nałęczów lubelskie Monika Banach
44 Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego Werbkowice lubelskie Beata Wróbel
43 Szkoła Podstawowa Nr 4 Puławy lubelskie Edyta Szlendak
42 Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy Jacków lubelskie Edyta Mazur
41 Parafia Kościoła Starokatolickiego Mariawitów św. Jana Chrzciciela Cegłów mazowieckie ks. Piotr Dróżdż
40 Zespół Szkół Ponadpodstawowych Przedbórz łódzkie Danuta Migocka
39 Szkoła Podstawowa imienia Jana Pocka Markuszów lubelskie Elwira Berej
38 Powiatowe Centrum Edukacji Zawodowej - Internat Świdnik lubelskie Dorota Wojciechowska
37 Niepubliczne Przedszkole Calineczka Lublin lubelskie Agnieszka Wójtowicz
36 Przedszkole Nr 1 im. Janusza Korczaka Bełżyce lubelskie Edyta Maliborska
35 Towarzystwo Rodzin Wielodzietnych Krosno podkarpackie Danuta Kowalczyk
34 SOSW dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnych Lublin lubelskie Urszula Marzęda
33 szkoła Podstawowa Nr 6 im. Marii Skłodowskiej - Curie Kutno łódzkie Katarzyna Olejnik
32 Szkoła Podstawowa im.gen. Fr. Kleeberga Kock lubelskie Justyna Cedrzyńska
31 Ochotnicza Straż Pożarna Michów lubelskie Krzysztof Karpinski
30 Krasnobrodzki Dom Kutury Krasnobród lubelskie Mariola Czapla
29 Stowarzyszenie Pomóż Dzieciom Klembów mazowieckie Marek Pietrzak
28 Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy Firlej lubelskie Marta Iwan-Łabuz
27 Samorządowe Przedszkole Nr 1 Biłgoraj lubelskie Lucyna Jaskuła
26 Zespół Szkół Ponadpodstawowych Niemce lubelskie Witold Józefacki
25 Polskie Radio S.A. Warszawa mazowieckie Joanna Stankiewicz
24 Gminny Ośrodek Kultury Bełżec lubelskie Karolina Janik
23 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej Malice lubelskie Ewa Kawczyńska
22 Przedszkole Niepubliczne "Akademia Poziomkowa" Lublin lubelskie Monika Flis
21 Nałęczowski Ośrodek Kultury Nałęczów lubelskie Leszek Madejski
20 Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Władysława Jagiełły Parczew lubelskie Witold Jakubas
19 Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej Lublin lubelskie Anna Dula
18 Gminny Ośrodek Kultury Biała Podlaska lubelskie Agnieszka Borodijuk
17 Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Łopiennik Górny lubelskie Dorota Sawa
16 Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie Łęczna lubelskie Monika Pastuszak
15 Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej Nałęczów lubelskie Maria Pawelec
14 29 Drużyna Harcerska "Bursztynowy Szlak" Majdan Sopocki Pierwszy lubelskie Katarzyna Koper
13 Zespół Szkół Nr 1 im. Tadeusza Kościuszki Krasnystaw lubelskie Małgorzata Typiak
12 Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Jabłoń lubelskie Sylwia Chwedyna
11 MCPR Zamość lubelskie Magdalena Olszewska-Sachajko
10 Liceum Ogólnokształcące im. Bitwy Warszawskiej 1920 roku Urle mazowieckie Małgorzata Gabińska
9 Przedszkole Integracyjne Nr 5 im. Doroty Gellner Świdnik lubelskie Justyna Słowińska
8 Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie Chełm lubelskie Katarzyna Sokołowska
7 Przedszkole Samorządowe Nr 1 im. Jana Brzechwy Tomaszów Lubelski lubelskie Aneta Zaśko
6 Tomaszowski Dom Kultury Tomaszów Lubelski lubelskie Róża Kucharczyk
5 Kutnowskie Stowarzyszenie "Nie Jesteś Sam" Kutno łódzkie Joanna Bilicka
4 Samorządowe Centrum Kultury Tyszowce lubelskie Grzegorz Piliszczuk
3 Ośrodek Pomocy Społecznej Kurów lubelskie Jolanta Zięba
2 TPD Warszawa Mokotów Warszawa mazowieckie Zofia Różycka
1 Radio Lublin S.A. Lublin lubelskie Ewa Dados