stan sprawozdań

https://sztaby.pdpz.pl/wp-admin/admin.php?page=participants-database-edit_participant&action=edit&id=0

sprawozdanie jakkolwiek ale coś tam wpisane

Znaleziono: 0 wpisów, wyświetlam 0 na stronie

♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠

status  pdf-wyslany

Znaleziono: 197 wpisów, wyświetlam 197 na stronie
Record IDNazwa/Siedziba Sztabu AkcjiMiejscowośćNumer Sztabu
219 Przedszkole nr5 w Lublinie Lublin 198
211 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej w Białej Podlaskiej Biała Podlaska 197
217 Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. W. Witosa w Różańcu Różeniec Pierwszy 196
214 Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Września 1939 r. Majdan Górny 195
216 Szkoła Podstawowa w Typinie Typin 194
215 Zespół Szkół Energetycznych w Lublinie Lublin 193
42 Przedszkole nr 33 im. Kubusia Puchatka Lublin 192
210 Samorząd Studencki Politechniki Lubelskiej/ Politechnika Lubelska Lublin 191
206 Stowarzyszenie mali bracia Ubogich Lublin 190
208 Szkoła Podstawowa im. Papieża Jana Pawła II Szarowola 189
190 Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy Lublin 188
197 Chełmski Dom Kultury Chełm 187
177 Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Białej Podlaskiej Biała Podlaska 186
201 Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II Lublin 185
209 III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej Lublin 184
202 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Strzyżewicach - Rechcie Strzyżewice 183
207 Zespół Placówek Szkolnych im. Jana Pawła II w Przewłoce Przewłoka 182
203 Szkoła Podstawowa nr 50 Lublin 181
21 LUK LUBLIN Lublin 180
204 Szkoła Podstawowa nr 4 im. Kornela Makuszyńskiego w Białej Podlaskiej Biała Podlaska 179
124 Miejska Biblioteka Publiczna w Lublinie, Filia nr 16 Lublin 178
205 Szkoła Podstawowa im. por. Edwarda Błaszczaka ps. "Grom" Chmielek 177
184 Państwowe Szkoły Budownictwa i Geodezji im. H. Łopacińskiego w Lublinie Lublin 176
191 Szkoła Podstawowa im. Marii Curie - Skłodowskiej Tarnogród 175
194 Przedszkole Integracyjne nr 39 w Lublinie Lublin 174
195 Zespół Placówek Oświatowych w Dysie Dys 173
198 Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. M. Pasiaka w Soli Sól 172
166 Przedszkole Niepubliczne Lubliniaczek Lublin 171
200 Polski Związek Taekwon-Do Lublin 170
147 Gminna Biblioteka Publiczna w Borzechowie Borzechów 169
185 XXIX Liceum Ogólnokształcące Lublin 168
181 Szkoła podstawowa im. Józefa I. Kraszewskiego Snopków 167
183 LUBELSKI UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU W LUBLINIE LUBLIN 166
193 Szkoła Podstawowa nr.18 imienia Macieja Rataja Lublin 165
97 Technikum Leśne im.PTL w Biłgoraju Biłgoraj 164
189 Szkoła Podstawowa im. Dzieci Zamojszczyzny Złojec 163
141 Szkoła Policealna - Medyczne Studium Zawodowe im. St. Liebharta w Lublinie Lublin 162
187 Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Lublinie Lublin 161
188 Zespół Przedszkolny nr 2 Lublin 160
130 Zespół Szkół w Zalesiu Zalesie 159
169 Przedszkole Miejskie Nr 15 Chełm 158
149 Publiczna Szkoła Podstawowa w Borzechowie Borzechów 157
75 Spółdzielczy Dom Kultury "SEM" Zgierskiej Spółdzielni Mieszkaniowej Zgierz 156
105 Szkołą Podstawowa w Krzówce Krzówka 155
158 Szkoła Podstawowa im. Józefa Piłsudskiego w Jastkowie Jastków 154
126 Samorządowe Przedszkole Publiczne "Parkowe Skrzaty" Piotrowice 153
108 Szkoła Podstawowa Wojcieszków Wojcieszków 152
179 Wojewódzkie Pogotowie Ratunkowe SP ZOZ w Lublinie Lublin 151
143 18 Drużyna Starszoharcerska "Husaria" im. Bitwy pod Komarowem przy Parafii Rzymskokatolickiej pw. św. Andrzeja Boboli w Kosobudach Kosobudy 150
180 Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Wielkiego w Lublinie LUBLIN 149
144 Przedszkole Miejskie Nr 5 :" Stokrotka" KUTNO 148
182 VII LO Lublin Lublin 147
61 Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Czersku Góra Kalwaria, Czersk 146
121 Zespół Szkół Elektronicznych Lublin 145
111 Przedszkole nr 46 Lublin 144
146 Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Firleju Firlej 143
9 Szkoła Podstawowa im Świętego Jana Pawła II w Kluczkowicach Kluczkowice 142
72 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Bystrzycy Starej Bystrzyca Stara 141
81 Zespół Szkół Nr 1 w Kutnie Kutno 140
150 SP Hucisko Hucisko 153 139
159 Szkoła Podstawowa w Sosnowicy Sosnowica 138
163 Areszt Śledczy w Lublinie Lublin 137
148 Przedszkole Miejskie Nr 16 "Calineczka" w Kutnie Kutno 136
157 Przedszkole Miejskie Nr 2 Chełm 135
178 Przedszkole im. Adama Żeromskiego Nałęczów 134
87 II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza w Kutnie Kutno 133
164 sp 57 im. Jana Kochanowskiego Lublin 132
86 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Potoczek 131
173 Szkoła Podstawowa im. Obrońców Polskości w Kłodnicy Dolnej Kłodnica Dolna 130
128 Przedszkole Miejskie Nr 15 "Bajka" Kutno 129
145 Sztab przy Szkole Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Telatynie Telatyn 128
172 Ośrodek Pomocy Społecznej w Łaziskach Łaziska 127
154 Szkoła Podstawowa w Czerniejowie Czerniejów 126
161 Zespół Oświatowy w Jedlance Jedlanka 125
156 Hufiec ZHP Biała Podlaska Biała Podlaska 124
110 Firma PUH Meritum Lublin 123
65 Szkoła Podstawowa nr 2 w Łęcznej Łęczna 122
165 Grupa Aliplast Lublin 121
139 Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych "Potrafisz" Wojciechow 120
176 Przedszkole nr .5 Lublin 119
82 Szkolny Klub Wolontariusza w Publicznej Szkole Podstawowej im. Bohaterów Września 1939r. w Łukawcu Łukawiec 118
174 Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Hieronima Łopacińskiego w Lublinie Lublin 117
153 Szkoła Podstawowa im. Edmunda Łozińskiego Potok 116
175 Szkoła Podstawowa nr 24 Lublin 115
170 Szkoła Podstawowa w Płouszowicach Płouszowice 114
107 Szkoła Podstawowa im. Joachima Lelewela w Jakubowicach Konińskich Jakubowice Konińskie 113
155 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Kiełczewicach Górnych Kiełczewice Górne 112
92 Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Tomaszowie Lubelskim z siedzibą w Rogóźnie Rogóźno 111
70 Szkoła Podstawowa im. Anny i Andrzeja Nowaków w Ożarowie Ożarów 110
94 VI Liceum Ogólnokształcące im.Hugona Kołłątaja w Lublinie Lublin 109
59 Przedszkole Samorządowe w Krasnobrodzie Krasnobród 108
171 Szkoła Podstawowa w Niedrzwicy Kościelnej Niedrzwica Kościelna 107
162 Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Lublinie Lublin 106
186 Fundacja Bambini Dzieciom Biłgoraj 105
140 Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Operacji Most I w Matczynie Matczyn 104
137 Szkoła Podstawowa w Kryłowie Kryłów 103
168 Polskie Radio Warszawa 102
151 Zespół Szkół Nr 3 w Kutnie Kutno 101
95 Przedszkole Nr1 im. Janusza Korczaka w Bełżycach Bełżyce 100
196 Zespół Szkolno Przedszkolny w Woli Skromowskiej Wola Skromowska 99
93 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Kutnie Kutno 98
104 Szkolne Koło Wolontariatu w ZSO w Urzędowe Urzędów 97
142 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Ofiar Katynia w Potoku Wielkim Potok Wielki 96
102 Szkoła Podstawowa nr 3 Zamość 95
152 Środowiskowy Dom Samopomocy "Mozaika" Lublin 94
136 SOSW dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnych im. Prof. Zofii Sękowskiej Lublin 93
73 Szkoła Podstawowa nr 7 w Kutnie Kutno 92
135 Nałęczowski Ośrodek Kultury Nałęczów 91
138 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Z. Herberta w Lublinie Lublin 90
132 Publiczne Przedszkole Integracyjne nr 40 w Lublinie Lublin 89
115 ZSTR w Piotrowicach Piotrowice 88
127 Szkoła Podstawowa nr 4 im . Mikołaja Kopernika w Kutnie Kutno 87
119 Zespół Szkół w Krzemieniu Krzemień Pierwszy 86
113 Szkoła Podstawowa nr 9 im. Wł. Jagiełły w Kutnie Kutno 85
17 Szkoła Podstawowa w Palikijach Palikije 84
89 Zespół Szkół nr 1 im. W. Grabskiego Lublin 83
32 Szkoła Podstawowa nr 40 im. Lubelskiego Lipca 1980 Lublin 82
13 Przedszkole nr 89 w Lublinie Lublin 81
134 Zespół Szkół w Goraju Goraj 80
133 Szkoła Podstawowa nr 47 w Lublinie Lublin 79
125 Szkoła im. Jana Brzechwy w Lesznie Górnym Leszno Górne 78
117 Szkoła Podstawowa Im. Ks. Jana Twardowskiego w Strzeszkowicach Dużych Niedrzwica Duża 77
120 Ośrodek Pomocy Społecznej w Puchaczowie Puchaczów 76
99 Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Beskidzka 30 Kraków 75
101 Parafia bł bpa Władysława Gorala w Lublinie Lublin 74
129 Fundacja Centrum Rozwiązań Biznesowych Lublin 73
118 Szkoła Podstawowa nr29 im. Adama Mickiewicza w Lublinie Lublin 72
48 Przedszkole nr 2 Lublin 71
14 Parafia pw. Jezusa Miłosiernego w Turce Turka 70
36 Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego w Strupinie Dużym Strupin Duży 69
47 Państwowa Akademia Nauk Stosowanych w Chełmie Chełm 68
64 Szkoła Podstawowa w Wandalinie Wandalin 71 67
103 Młodzieżowy Dom Kultury "Dom Harcerza" ul. Reymonta 18 Kraków 66
51 Hufiec ZHP Lublin Lublin 65
7 Szkoła Podstawowa im. B. Prusa w Sadurkach Sadurki 64
69 Centrum Duszpasterstwa Młodzieży i Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archidiecezji Lubelskiej Lublin 63
77 Parafia Kościoła Starokatolickiego Mariawitów w Cegłowie p.w.. św. Jana Chrzciciela Cegłów 62
112 Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Łopiennik Górny Łopiennik Nadrzeczny 61
29 Zespół Szkół im Jana Pawła II Poizdów 60
66 Szkoła Podstawowa im Polskich Olimpijczyków Miłocin 59
114 Zespół Szkolno - Przedszkolny w Nadrybiu NADRYBIE-DWÓR 58
122 Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Marii Skłodowskiej - Curie Kutno 57
39 Zespół Szkół w Dąbiu Łuków 56
30 Ośrodek Rewalidacyjno-Wychowawczy w Łęcznej Łęczna 55
80 Szkoła Podstawowa nr 5 im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Ząbkach Ząbki 54
116 Fundacja Kultury Duchowej Pogranicza Lublin 53
28 Zespół Przedszkolny nr 1 w Lublinie Lublin 52
106 Przedszkole Miejskie Opole Lubelskie 51
46 Szkoła Podstawowa im. Kardynała S. Wyszyńskiego w Nasutowie Nasutów 50
26 Szkoła Podstawowa im. Papieża Jana Pawła II w Dereźni Solskiej Dereźnia Solska 49
91 Zespół Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Zawodowego Pszczelej Woli Pszczela Wola 48
83 Przedszkole Niepubliczne Sióstr Salezjanek im. Laury Vicuna w Garbowie Garbów 46
44 Szkoła Podstawowa Kock 45
55 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Chełm 44
88 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Majdanie Sopockim Pierwszym Majdan Sopocki Pierwszy 43
78 Narodowy Bank Polski Oddział Okręgowy w Lublinie Lublin 42
68 Zespół Szkół Budowlanych im. E. Kwiatkowskiego w Lublinie Lublin 41
98 Zespół Szkolno - Przedszkolny w Tucznej Tuczna 40
90 Przedszkole Samorządowe Nr 1 im. Jana Brzechwy w Tomaszowie Lubelskim Tomaszów Lubelski 39
96 Samorządowy Ośrodek Kultury w Leśniowicach Leśniowice 38
41 Miejskie Centrum Pomocy Rodzinie w Zamościu Zamość 37
24 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej Garbów 36
50 Zespół Szkół w Kocudzy Dzwola 35
76 Szkoła Podstawowa im. Jana Króla w Nieliszu Nielisz 34
67 Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego Abramów 33
43 Internat Powiatowego Centrum Edukacji Zawodowej w Świdniku Świdniku 32
33 Przedszkole nr 35 Lublin 31
84 Gminny Ośrodek Kultury w Białej Podlaskiej Białą Podlaska 30
49 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Puławach Puławy 29
23 Przedszkole nr 63 w Lublinie Lublin 28
25 Szkoła Podstawowa nr 32 z Oddziałami Integracyjnymi im. Pamięci Majdanka w Lublinie Lublin 27
71 Gminny Ośrodek Kultury w Bełżcu Bełżec 26
52 Szkoła Podstawowa nr 42 Lublin 25
74 Ochotnicza Straż Pożarna w Michowie Michów 24
18 Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola Samorządowego w Chodlu Chodel 23
34 Zespół Szkół Transportowo - Komunikacyjnych im. Tadeusza Kościuszki w Lublinie Lublin 22
57 Szkoła Podstawowa nr 52 im. Marii Konopnickiej Lublin 21
35 Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej Biłgoraj 20
58 Szkoła Podstawowa w Sułowie Sułów 19
62 Kutnowskie Stowarzyszenie "Nie jesteś Sam" Kutno 18
56 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Lublinie Lublin 17
31 Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Chełmie Chełm 16
60 Zespół Szkół Nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Krasnymstawie Krasnystaw 15
37 Szkoła Podstawowa im. Ks. Dominika Maja Zaraszów 64 14
40 Szkoła Podstawowa im.Macieja Rataja Karczmiska 13
54 Zespół Szkół w Kocku Kock 12
27 Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej w Lubartowie Lubartów 11
6 POLREGIO S. A. Lubelski Zakład w Lublinie Lublin 10
5 Szkoła Podstawowa im. Bohaterów 7 Kołobrzeskiego Pułku Piechoty Niedrzwica Duża 9
45 Szkoła Podstawowa nr 43 im. Ignacego Jana Paderewskiego w Lublinie Lublin 8
53 Zespół Szkół im. Józefa Twaroga w Księżomierzy Księżomierz 7
20 Szkoła Podstawowa nr 1 Parczew 6
12 Zespół Szkół Odzieżowo-Włókienniczych Lublin 5
19 Szkoła Podstawowa nr 3 im.Króla Władysława Jagiełły Parczew 4
4 Szkoła Podstawowa nr 4 im. Adama Mickiewicza Lublin 3
15 Samorządowe Przedszkole w Komarowie-Osadzie z siedzibą w Zubowicach Zubowice 2
3 Radio Lublin S.A. Lublin 1

♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠

nie tknięte – brak

Znaleziono: 0 wpisów, wyświetlam 0 na stronie

♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠♠

status  pdf-wyslany

Znaleziono: 197 wpisów, wyświetlam 197 na stronie
Record IDNazwa/Siedziba Sztabu AkcjiMiejscowośćNumer Sztabu
219 Przedszkole nr5 w Lublinie Lublin 198
211 Szkoła Podstawowa nr 3 im. Marii Konopnickiej w Białej Podlaskiej Biała Podlaska 197
217 Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. W. Witosa w Różańcu Różeniec Pierwszy 196
214 Szkoła Podstawowa im. Żołnierzy Września 1939 r. Majdan Górny 195
216 Szkoła Podstawowa w Typinie Typin 194
215 Zespół Szkół Energetycznych w Lublinie Lublin 193
42 Przedszkole nr 33 im. Kubusia Puchatka Lublin 192
210 Samorząd Studencki Politechniki Lubelskiej/ Politechnika Lubelska Lublin 191
206 Stowarzyszenie mali bracia Ubogich Lublin 190
208 Szkoła Podstawowa im. Papieża Jana Pawła II Szarowola 189
190 Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy Lublin 188
197 Chełmski Dom Kultury Chełm 187
177 Szkoła Podstawowa nr 9 im. Świętej Jadwigi Królowej w Białej Podlaskiej Biała Podlaska 186
201 Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II Lublin 185
209 III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej Lublin 184
202 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Strzyżewicach - Rechcie Strzyżewice 183
207 Zespół Placówek Szkolnych im. Jana Pawła II w Przewłoce Przewłoka 182
203 Szkoła Podstawowa nr 50 Lublin 181
21 LUK LUBLIN Lublin 180
204 Szkoła Podstawowa nr 4 im. Kornela Makuszyńskiego w Białej Podlaskiej Biała Podlaska 179
124 Miejska Biblioteka Publiczna w Lublinie, Filia nr 16 Lublin 178
205 Szkoła Podstawowa im. por. Edwarda Błaszczaka ps. "Grom" Chmielek 177
184 Państwowe Szkoły Budownictwa i Geodezji im. H. Łopacińskiego w Lublinie Lublin 176
191 Szkoła Podstawowa im. Marii Curie - Skłodowskiej Tarnogród 175
194 Przedszkole Integracyjne nr 39 w Lublinie Lublin 174
195 Zespół Placówek Oświatowych w Dysie Dys 173
198 Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola im. M. Pasiaka w Soli Sól 172
166 Przedszkole Niepubliczne Lubliniaczek Lublin 171
200 Polski Związek Taekwon-Do Lublin 170
147 Gminna Biblioteka Publiczna w Borzechowie Borzechów 169
185 XXIX Liceum Ogólnokształcące Lublin 168
181 Szkoła podstawowa im. Józefa I. Kraszewskiego Snopków 167
183 LUBELSKI UNIWERSYTET TRZECIEGO WIEKU W LUBLINIE LUBLIN 166
193 Szkoła Podstawowa nr.18 imienia Macieja Rataja Lublin 165
97 Technikum Leśne im.PTL w Biłgoraju Biłgoraj 164
189 Szkoła Podstawowa im. Dzieci Zamojszczyzny Złojec 163
141 Szkoła Policealna - Medyczne Studium Zawodowe im. St. Liebharta w Lublinie Lublin 162
187 Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Lublinie Lublin 161
188 Zespół Przedszkolny nr 2 Lublin 160
130 Zespół Szkół w Zalesiu Zalesie 159
169 Przedszkole Miejskie Nr 15 Chełm 158
149 Publiczna Szkoła Podstawowa w Borzechowie Borzechów 157
75 Spółdzielczy Dom Kultury "SEM" Zgierskiej Spółdzielni Mieszkaniowej Zgierz 156
105 Szkołą Podstawowa w Krzówce Krzówka 155
158 Szkoła Podstawowa im. Józefa Piłsudskiego w Jastkowie Jastków 154
126 Samorządowe Przedszkole Publiczne "Parkowe Skrzaty" Piotrowice 153
108 Szkoła Podstawowa Wojcieszków Wojcieszków 152
179 Wojewódzkie Pogotowie Ratunkowe SP ZOZ w Lublinie Lublin 151
143 18 Drużyna Starszoharcerska "Husaria" im. Bitwy pod Komarowem przy Parafii Rzymskokatolickiej pw. św. Andrzeja Boboli w Kosobudach Kosobudy 150
180 Liceum Ogólnokształcące im. Kazimierza Wielkiego w Lublinie LUBLIN 149
144 Przedszkole Miejskie Nr 5 :" Stokrotka" KUTNO 148
182 VII LO Lublin Lublin 147
61 Szkoła Podstawowa im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Czersku Góra Kalwaria, Czersk 146
121 Zespół Szkół Elektronicznych Lublin 145
111 Przedszkole nr 46 Lublin 144
146 Szkoła Podstawowa im. Janusza Korczaka w Firleju Firlej 143
9 Szkoła Podstawowa im Świętego Jana Pawła II w Kluczkowicach Kluczkowice 142
72 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Bystrzycy Starej Bystrzyca Stara 141
81 Zespół Szkół Nr 1 w Kutnie Kutno 140
150 SP Hucisko Hucisko 153 139
159 Szkoła Podstawowa w Sosnowicy Sosnowica 138
163 Areszt Śledczy w Lublinie Lublin 137
148 Przedszkole Miejskie Nr 16 "Calineczka" w Kutnie Kutno 136
157 Przedszkole Miejskie Nr 2 Chełm 135
178 Przedszkole im. Adama Żeromskiego Nałęczów 134
87 II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza w Kutnie Kutno 133
164 sp 57 im. Jana Kochanowskiego Lublin 132
86 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II Potoczek 131
173 Szkoła Podstawowa im. Obrońców Polskości w Kłodnicy Dolnej Kłodnica Dolna 130
128 Przedszkole Miejskie Nr 15 "Bajka" Kutno 129
145 Sztab przy Szkole Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Telatynie Telatyn 128
172 Ośrodek Pomocy Społecznej w Łaziskach Łaziska 127
154 Szkoła Podstawowa w Czerniejowie Czerniejów 126
161 Zespół Oświatowy w Jedlance Jedlanka 125
156 Hufiec ZHP Biała Podlaska Biała Podlaska 124
110 Firma PUH Meritum Lublin 123
65 Szkoła Podstawowa nr 2 w Łęcznej Łęczna 122
165 Grupa Aliplast Lublin 121
139 Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych "Potrafisz" Wojciechow 120
176 Przedszkole nr .5 Lublin 119
82 Szkolny Klub Wolontariusza w Publicznej Szkole Podstawowej im. Bohaterów Września 1939r. w Łukawcu Łukawiec 118
174 Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Hieronima Łopacińskiego w Lublinie Lublin 117
153 Szkoła Podstawowa im. Edmunda Łozińskiego Potok 116
175 Szkoła Podstawowa nr 24 Lublin 115
170 Szkoła Podstawowa w Płouszowicach Płouszowice 114
107 Szkoła Podstawowa im. Joachima Lelewela w Jakubowicach Konińskich Jakubowice Konińskie 113
155 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Kiełczewicach Górnych Kiełczewice Górne 112
92 Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Tomaszowie Lubelskim z siedzibą w Rogóźnie Rogóźno 111
70 Szkoła Podstawowa im. Anny i Andrzeja Nowaków w Ożarowie Ożarów 110
94 VI Liceum Ogólnokształcące im.Hugona Kołłątaja w Lublinie Lublin 109
59 Przedszkole Samorządowe w Krasnobrodzie Krasnobród 108
171 Szkoła Podstawowa w Niedrzwicy Kościelnej Niedrzwica Kościelna 107
162 Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Lublinie Lublin 106
186 Fundacja Bambini Dzieciom Biłgoraj 105
140 Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Operacji Most I w Matczynie Matczyn 104
137 Szkoła Podstawowa w Kryłowie Kryłów 103
168 Polskie Radio Warszawa 102
151 Zespół Szkół Nr 3 w Kutnie Kutno 101
95 Przedszkole Nr1 im. Janusza Korczaka w Bełżycach Bełżyce 100
196 Zespół Szkolno Przedszkolny w Woli Skromowskiej Wola Skromowska 99
93 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Kutnie Kutno 98
104 Szkolne Koło Wolontariatu w ZSO w Urzędowe Urzędów 97
142 Publiczna Szkoła Podstawowa im. Ofiar Katynia w Potoku Wielkim Potok Wielki 96
102 Szkoła Podstawowa nr 3 Zamość 95
152 Środowiskowy Dom Samopomocy "Mozaika" Lublin 94
136 SOSW dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnych im. Prof. Zofii Sękowskiej Lublin 93
73 Szkoła Podstawowa nr 7 w Kutnie Kutno 92
135 Nałęczowski Ośrodek Kultury Nałęczów 91
138 Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Z. Herberta w Lublinie Lublin 90
132 Publiczne Przedszkole Integracyjne nr 40 w Lublinie Lublin 89
115 ZSTR w Piotrowicach Piotrowice 88
127 Szkoła Podstawowa nr 4 im . Mikołaja Kopernika w Kutnie Kutno 87
119 Zespół Szkół w Krzemieniu Krzemień Pierwszy 86
113 Szkoła Podstawowa nr 9 im. Wł. Jagiełły w Kutnie Kutno 85
17 Szkoła Podstawowa w Palikijach Palikije 84
89 Zespół Szkół nr 1 im. W. Grabskiego Lublin 83
32 Szkoła Podstawowa nr 40 im. Lubelskiego Lipca 1980 Lublin 82
13 Przedszkole nr 89 w Lublinie Lublin 81
134 Zespół Szkół w Goraju Goraj 80
133 Szkoła Podstawowa nr 47 w Lublinie Lublin 79
125 Szkoła im. Jana Brzechwy w Lesznie Górnym Leszno Górne 78
117 Szkoła Podstawowa Im. Ks. Jana Twardowskiego w Strzeszkowicach Dużych Niedrzwica Duża 77
120 Ośrodek Pomocy Społecznej w Puchaczowie Puchaczów 76
99 Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Beskidzka 30 Kraków 75
101 Parafia bł bpa Władysława Gorala w Lublinie Lublin 74
129 Fundacja Centrum Rozwiązań Biznesowych Lublin 73
118 Szkoła Podstawowa nr29 im. Adama Mickiewicza w Lublinie Lublin 72
48 Przedszkole nr 2 Lublin 71
14 Parafia pw. Jezusa Miłosiernego w Turce Turka 70
36 Szkoła Podstawowa im. Władysława Broniewskiego w Strupinie Dużym Strupin Duży 69
47 Państwowa Akademia Nauk Stosowanych w Chełmie Chełm 68
64 Szkoła Podstawowa w Wandalinie Wandalin 71 67
103 Młodzieżowy Dom Kultury "Dom Harcerza" ul. Reymonta 18 Kraków 66
51 Hufiec ZHP Lublin Lublin 65
7 Szkoła Podstawowa im. B. Prusa w Sadurkach Sadurki 64
69 Centrum Duszpasterstwa Młodzieży i Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archidiecezji Lubelskiej Lublin 63
77 Parafia Kościoła Starokatolickiego Mariawitów w Cegłowie p.w.. św. Jana Chrzciciela Cegłów 62
112 Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Łopiennik Górny Łopiennik Nadrzeczny 61
29 Zespół Szkół im Jana Pawła II Poizdów 60
66 Szkoła Podstawowa im Polskich Olimpijczyków Miłocin 59
114 Zespół Szkolno - Przedszkolny w Nadrybiu NADRYBIE-DWÓR 58
122 Szkoła Podstawowa Nr 6 im. Marii Skłodowskiej - Curie Kutno 57
39 Zespół Szkół w Dąbiu Łuków 56
30 Ośrodek Rewalidacyjno-Wychowawczy w Łęcznej Łęczna 55
80 Szkoła Podstawowa nr 5 im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki w Ząbkach Ząbki 54
116 Fundacja Kultury Duchowej Pogranicza Lublin 53
28 Zespół Przedszkolny nr 1 w Lublinie Lublin 52
106 Przedszkole Miejskie Opole Lubelskie 51
46 Szkoła Podstawowa im. Kardynała S. Wyszyńskiego w Nasutowie Nasutów 50
26 Szkoła Podstawowa im. Papieża Jana Pawła II w Dereźni Solskiej Dereźnia Solska 49
91 Zespół Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Zawodowego Pszczelej Woli Pszczela Wola 48
83 Przedszkole Niepubliczne Sióstr Salezjanek im. Laury Vicuna w Garbowie Garbów 46
44 Szkoła Podstawowa Kock 45
55 Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Chełm 44
88 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Majdanie Sopockim Pierwszym Majdan Sopocki Pierwszy 43
78 Narodowy Bank Polski Oddział Okręgowy w Lublinie Lublin 42
68 Zespół Szkół Budowlanych im. E. Kwiatkowskiego w Lublinie Lublin 41
98 Zespół Szkolno - Przedszkolny w Tucznej Tuczna 40
90 Przedszkole Samorządowe Nr 1 im. Jana Brzechwy w Tomaszowie Lubelskim Tomaszów Lubelski 39
96 Samorządowy Ośrodek Kultury w Leśniowicach Leśniowice 38
41 Miejskie Centrum Pomocy Rodzinie w Zamościu Zamość 37
24 Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej Garbów 36
50 Zespół Szkół w Kocudzy Dzwola 35
76 Szkoła Podstawowa im. Jana Króla w Nieliszu Nielisz 34
67 Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Wielkiego Abramów 33
43 Internat Powiatowego Centrum Edukacji Zawodowej w Świdniku Świdniku 32
33 Przedszkole nr 35 Lublin 31
84 Gminny Ośrodek Kultury w Białej Podlaskiej Białą Podlaska 30
49 Szkoła Podstawowa nr 2 im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Puławach Puławy 29
23 Przedszkole nr 63 w Lublinie Lublin 28
25 Szkoła Podstawowa nr 32 z Oddziałami Integracyjnymi im. Pamięci Majdanka w Lublinie Lublin 27
71 Gminny Ośrodek Kultury w Bełżcu Bełżec 26
52 Szkoła Podstawowa nr 42 Lublin 25
74 Ochotnicza Straż Pożarna w Michowie Michów 24
18 Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola Samorządowego w Chodlu Chodel 23
34 Zespół Szkół Transportowo - Komunikacyjnych im. Tadeusza Kościuszki w Lublinie Lublin 22
57 Szkoła Podstawowa nr 52 im. Marii Konopnickiej Lublin 21
35 Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej Biłgoraj 20
58 Szkoła Podstawowa w Sułowie Sułów 19
62 Kutnowskie Stowarzyszenie "Nie jesteś Sam" Kutno 18
56 Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 w Lublinie Lublin 17
31 Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Chełmie Chełm 16
60 Zespół Szkół Nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Krasnymstawie Krasnystaw 15
37 Szkoła Podstawowa im. Ks. Dominika Maja Zaraszów 64 14
40 Szkoła Podstawowa im.Macieja Rataja Karczmiska 13
54 Zespół Szkół w Kocku Kock 12
27 Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej w Lubartowie Lubartów 11
6 POLREGIO S. A. Lubelski Zakład w Lublinie Lublin 10
5 Szkoła Podstawowa im. Bohaterów 7 Kołobrzeskiego Pułku Piechoty Niedrzwica Duża 9
45 Szkoła Podstawowa nr 43 im. Ignacego Jana Paderewskiego w Lublinie Lublin 8
53 Zespół Szkół im. Józefa Twaroga w Księżomierzy Księżomierz 7
20 Szkoła Podstawowa nr 1 Parczew 6
12 Zespół Szkół Odzieżowo-Włókienniczych Lublin 5
19 Szkoła Podstawowa nr 3 im.Króla Władysława Jagiełły Parczew 4
4 Szkoła Podstawowa nr 4 im. Adama Mickiewicza Lublin 3
15 Samorządowe Przedszkole w Komarowie-Osadzie z siedzibą w Zubowicach Zubowice 2
3 Radio Lublin S.A. Lublin 1